Aktualności

Zwycięstwo!

• autor: KubasH90, 2009-04-19 19:14
W niedzielnym meczu Promyk zdobył 3 pkt, pokonując u siebie zespół UKS Płoki 3:0.
Zapraszam do czytania relacji i oceniania zawodników (aby ocenić, musisz być zalogowany).
Plan na nadchodzący tydzień:
Wtorek - 17:30 (trening na boisku w Bolęcinie)
Czwartek - 17:30 (trening na boisku w Bolęcinie)
Niedziela - 16:00 (mecz ligowy z Polonią Luszowice - wyjazd z centrum, godz. 14:45).
Wiadomość dla kibiców: ilość miejsc w busie ograniczona.
Po zimowych wzmocnieniach i roszadach w składzie Promyk dał znak do tego, iż jest mocniejszym zespołem. Na własnym boisku podejmował trzeci w tabeli zespół z Płok. Od początku meczu gra była wyrównana, jednak w 15. minucie po stałym fragmencie gry i sprytnym strzale Kamila Wołoszczakiewicza przy słupku w zamieszaniu w polu karnym, Promyk prowadził 1:0 i mógł grać spokojniej. Nasi zawodnicy stwarzali sobie bramkowe okazje, ale brakowało dokładności przy wykończeniu. Po okresie lekkiej przewagi Promyka, w 40. minucie sędzia podyktował rzut wolny z połowy boiska. Po dośrodkowaniu Zielińskiego niezdecydowanie obrońców wykorzystał Pindel i spokojnie umieścił piłkę w siatce głową, nad interweniującym bramkarzem gości. W drugiej połowie bardzo dobrą zmianę dali Adamczyk ze Skalskim, ten pierwszy był bardzo aktywny, miał swoje okazje do zdobycia bramki, ale ich nie wykorzystał, natomiast Skalski parę minut po wejściu skierował piłkę do siatki po rajdzie Sieprawskiego prawą stroną. Płoki miały swoje okazję, ale nie potrafili ich wykorzystać, strzelając niecelnie. Pod koniec meczu napastnik gości upadł w polu karnym Promyka, jednak sędzia uznał, iż więcej w tym było gry aktorskiej niż gry faul i ukarał go żółtym kartonikiem za próbę wymuszenia jedenastki. Zespół z Bolęcina dowiózł zwycięstwo do końca i kibice mogli się cieszyć ze zdobycia trzech punktów.

Tutaj macie linka do relacji razem ze składem. Tę samą relację i skład można zobaczyć klikając po prawej stronie w dziale "Ostatnie spotkanie" na "relacja". Link TUTAJ