Dobry mecz w naszym wykonaniu

• autor: KubasH90, 2013-06-16 19:56

Promyk Bolęcin - Wolanka Wola Filipowska 4:2 (1:0)

Bramki: Adamczyk 12', Sabuda 52', Samobójcza 56', Rogaczewski 90+2' - Święszek 75', Kowalski 86'

LINK do relacji

Treningi: Wtorek, czwartek godz. 18!

W niedzielne popołudnie kibice w Bolęcinie w końcu zobaczyli dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, w którym padło aż sześć bramek. Wynik w dwunastej minucie otworzył Adamczyk. Budnik dograł do niego z boku boiska, ten wszedł z piłką w pole karne i końcem buta umieścił piłkę w siatce. W 30 minucie wynik podwyższyć mógł Sabuda, jednak uprzedzając bramkarza przeniósł piłkę nad poprzeczką. Siedem minut po zmianie stron nasza drużyna zdobyła drugą bramkę po ładnej akcji. Najpierw Rogaczewski zgrał piłkę klatką piersiową do T.Sieprawskiego, a ten zagrał prostopadle do Sabudy, który w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w siatce lewą nogą. Cztery minuty później mogliśmy się cieszyć z kolejnego trafienia. Sabuda odebrał piłkę obrońcy na 30 metrze, podbiegł z nią kilkanaście metrów  i dograł płasko wzdłuż bramki, gdzie pechowo interweniujący kapitan gości wślizgiem pokonał swojego bramkarza. W 67' minucie mogło być już "po meczu". W sytuacji sam na sam z bramkarzem Sabuda zdecydował się na strzał zamiast dograć piłkę do Rogaczewskiego i golkiper Wolanki wyczuł jego intencję. Na kwadrans przed końcem goście dali sygnał do ataku. Stojący w bramce Kwadrans źle obliczył tor lotu piłki po dośrodkowaniu z linii końcowej i przy próbie jej wybicia nie grzeszący wzrostem zawodnik gości głową umieścił piłkę w siatce. Na 4 minuty przed końcem po raz kolejny straciliśmy bramkę. Do prostopadłej piłki wystartował Kowalski unikając spalonego i delikatnym, ale sprytnym strzałem zdobył kontaktowego gola. Po tym trafieniu goście zwietrzyli szansę na wywiezienie choćby punktu z Bolęcina, jednak w drugiej minucie doliczonego czasu gry wątpliwości rozwiał skuteczny ostatnio Rogaczewski, umieszczając piłkę w siatce po dograniu Kota.

LKS Promyk BolęcinMKS Alwernia
LKS Promyk Bolęcin 1:1 MKS Alwernia