Porażka na własne życzenie

• autor: KubasH90, 2013-06-09 19:50

Promyk Bolęcin - Start Kamień 1:2 (1:1)

Bramki: Rogaczewski 40' - Goście 24', 52'

Pierwszą groźną sytuację stworzył sobie Promyk. Po rzucie rożnym obrońcy Startu wybili piłkę przed szesnastkę, dopadł do niej Kocuba i mocno uderzył, jednak zmierzająca w światło bramki futbolówka niefortunnie trafiła w Wacławka. Trzy minuty później goście powinni prowadzić 1:0. Jeden z graczy Kamienia stanął oko w oko z Kwadransem jednak uderzył w słupek, a przy dobitce nasz bramkarz skutecznie wybił piłkę na rzut rożny. W 20 minucie po raz kolejny Kwadrans uratował nasz zespół wygarniając piłkę napastnikowi gości w sytuacji jeden na jeden. Dwie minuty później Sabuda minął z piłką w polu karnym obrońcę Startu i został przez niego powalony na murawę, jednak o dziwo gwizdek sędziego milczał. Dwie minuty po nieodgwizdanym rzucie karnym goście wychodzą na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z boku boiska zawodnik z Kamienia uprzedził naszego bramkarza i upadając skierował piłkę do siatki. 8 minut później mogliśmy mieć odpowiedź naszej drużyny jednak Adamczyk w dogodnej sytuacji uderzył wprost w bramkarza. W 33 minucie ten sam zawodnik dograł płasko do lepiej ustawionego Rogaczewskiego jednak nasz napastnik przegrał pojedynek z golkiperem. W 40. minucie w końcu zobaczyliśmy bramkę. Z rzutu rożnego Kocot dośrodkował na głowę Rogaczewskiego a ten strzałem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu. Druga połowa obfitowała w znacznie mniej dogodnych sytuacji. Już na jej początku po stracie G.Sieprawskiego piłkarze Kamienia z zimną krwią wykorzystali okazję i zamienili ją na bramkę. Od tego momentu goście nastawili się na grę z kontrataku jednak nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji, podobnie z resztą jak Promyk. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i tym samym 3 punkty pojechały do Kamienia.

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice