Gra lepsza, wynik bez zmian

• autor: KubasH90, 2013-05-15 21:00

Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin 2:0 (1:0)

Bramki: Wilk, Tryfanów

LINK do relacji

Trening: Czwartek, godz. 18:00

Promyk do meczu przystąpił z zaledwie jednym rezerwowym, ze względu na obowiązki służbowe, pauzę za kartki lub kontuzję na boisku nie zobaczyliśmy m.in. Rogaczewskiego, Sabudy, Adamczyka, P. Kwadransa czy Lewarczyka. Gospodarze otworzyli wynik już w siódmej minucie. Do szybko zagranej piłki z rzutu wolnego na połowie boiska wystartował Wilk i z szesnastu metrów pokonał Malczyka. Ze strony Promyka najgroźniej było po rzutach wolnych. Najpierw piłkę w siatce umieścił G.Sieprawski ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną, a później piłkę zmierzającą do siatki w pechowy sposób zatrzymał... Pietraszek, którego futbolówka trafiła w głowę. W drugiej odsłonie gra nadal była wyrównana, gospodarze próbowali sił głównie w kontratakach i jeden z nich zakończył się trafieniem Tryfanowa. Do siatki Myślachowic trafić mogli dwukrotnie Budnik (najpierw po bardzo dobrym strzale bramkarz Błyskawicy fantastycznie sparował piłkę na rzut rożny, później ten sam zawodnik miał szansę dobijając z bliska strzał z rzutu wolnego, jednak nie trafił w bramkę) oraz M.Kwadrans, który po dograniu Kota uderzył piłkę, po czym został trafiony w nogę, jednak sędzia ani przez moment nie wahał się czy wskazać na 'jedenastkę'.

CHKP Fablok Chrzanów - LKS Promyk Bolęcin 2:0 [2.06.2012]