• autor: KubasH90, 2013-05-11 20:11

Tempo Płaza - Promyk Bolęcin 2:0 (1:0)

Bramki: Bała 4', Bryłka 60'

LINK do relacji

Przez całe spotkanie Promyk stworzył sobie zdecydowanie więcej sytuacji od gospodarzy, jednak nie potrafił przełożyć tego na wynik. Tempo wyszło na prowadzenie po pierwszej dogodnej okazji w meczu. Do prostopadłej piłki wystartował Bała i z ostrego kąta uderzył po długim rogu. W okolicach 20 minuty drugą żółtą kartkę obejrzał zawodnik Płazy - Klimek i wydawało się, że nasi zawodnicy odmienią losy meczu. Nic bardziej mylnego. Pomimo sporej ilości okazji ani razu nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy. Najlepszą okazję miał w pierwszej połowie Rogaczewski jednak przez nikogo nie atakowany uderzył głową tuż obok słupka. W drugiej odsłonie po kontrataku Bryłka na raty pokonał Malczyka i podwyższył wynik na 2:0. Pomimo rozpaczliwych prób do końca spotkania nie udało się strzelić chociażby kontaktowej bramki i tym samym Promyk zanotował drugą porażkę z rzędu.