• autor: KubasH90, 2013-04-21 19:35

Promyk Bolęcin - UKS Dulowa 3:3 (2:1)

Bramki: Budnik 10', 46', Sabuda 23' - Łukasik 11', Mencel 57', Burdzy 90+7'

LINK do relacji

Po zakończeniu spotkania kibicom i piłkarzom Promyka pozostał wielki niedosyt. Po dwubramkowym prowadzeniu, w ostatniej akcji meczu goście zdołali wyrównać i ostatecznie zremisowaliśmy z UKS Dulowa 3:3. Zaczęło się dobrze dla Promyka, w 10. minucie do wybitej piłki doszedł Budnik, i w sytuacji sam na sam otworzył wynik. Nie minęło jednak 60 sekund i mieliśmy wyrównanie, a do siatki trafił Łukasik. W 23. minucie Promyk ponownie wyszedł na prowadzenie. Zza bocznej lini rzut z autu wykonywał Budnik, piłka trafiła pod nogi Sabudy a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę na 2:1. Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla Promyka, kiedy po dograniu Kota, piłkę z bliska umieścił w bramce Budnik. Gości stać jednak było na bramkę kontaktową, która padła w 57. minucie za sprawą Mencela. Gdy wydawało się, że Promyk zdobędzie 3 punkty, sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry. Niestety nie udało się dowieźć korzystnego wyniku do końca spotkania, a bramkę na wagę remisu dla Dulowej zdobył Burdzy w 97. minucie.