Aktualności

Pogorzanka była skuteczniejsza

• autor: KubasH90, 2013-02-24 17:09

Promyk Bolęcin - Pogorzanka Pogorzyce 2:4 (1:2)

Treningi: Wtorek - Orlik w Młoszowej godz. 18:00, Czwartek - hala w Chrzanowie godz. 18:00

W pierwszej połowie przeważał Promyk, czego efektem była bramka Antonika, który uderzył płasko zza szesnastki po wycofaniu piłki przez M.Kwadransa. Chociaż nasza drużyna stwarzała sobie więcej okazji, to goście zakończyli pierwszą połowę zwycięsko. Najpierw po faulu Kuchty jedenastkę skutecznie egzekwował Celarek, a chwilę później po zamieszaniu w polu karnym zawodnik Pogorzyc z ostrego kąta dał prowadzenie swojej drużynie. W drugiej odsłonie goście podwoili dorobek bramkowy, najpierw po błędzie zawodników Promyka przed polem karnym, sam na sam z Malczykiem stanął Celarek i zdobył swoją drugą bramkę, a później po indywidualnej akcji czwartą bramkę zdobył ładnym strzałem Warecki. Promyk stać było jedynie na drugie trafienie za sprawą Rogaczewskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam po dograniu Kota. Niestety z różnych przyczyn (praca, sprawy osobiste, choroba) w sparingu zabrakło kilku zawodników. Sprawy osobiste zatrzymały także trenera Pawła Olszowskiego.

Skład Promyka: P.Kwadrans (46. Malczyk), Wacławek, Wołoszczakiewicz, Błaszkiewicz, Antonik, Rogaczewski, Kuchta, Kot, Lewarczyk, Pietraszek, M.Kwadrans.