Nadwiślanka Okleśna - Promyk Bolęcin 2:3 (0:0)

Bramki: Rożnawski, Jakubik - Rogaczewski, G.Sieprawski, Lewarczyk

UWAGA!
We wtorek trening na Orliku w Młoszowej o godz. 18:00,

wyjazd z centrum godz. 17:30

Trening we czwartek bez zmian.

W pierwszym sparingu przed rundą wiosenną Promyk pokonał Nadwiślankę Okleśna 3:2. Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona kilkoma podstawowymi zawodnikami i bez nominalnego bramkarza. W składzie Promyka mogliśmy zobaczyć 3 testowanych zawodników. Do przerwy nie zobaczyliśmy bramek, chociaż dogodnych okazji nie brakowało obu drużynom. Po zmianie stron wynik otworzył Rogaczewski po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i wrzutce grającego z konieczności trenera Olszowskiego. Gospodarze zdołali szybko wyrównać za sprawą Rożnawskiego który z bliska wykończył dośrodkowanie ze skrzydła. W odpowiedzi bramkarza Okleśnej lobem pokonał G.Sieprawski. Na trzy minuty przed końcem po raz kolejny mieliśmy remis, a stojącego w bramce Kuchtę pokonał strzałem głową Jakubik. Nie był to jednak koniec emocji, bowiem w jednej z ostatnich akcji meczu Lewarczyk otrzymał prostopadłe podanie od trenera Olszowskiego i strzałem w długi róg ustalił wynik.