Aktualności

Przełamania nie było

• autor: KubasH90, 2012-10-21 17:06

Promyk Bolęcin - Nadwiślanka Okleśna 2:4 (0:2)

Bramki: Sabuda 49', Adamczyk 82' - M.Wojtoń 10', Rożnawski 44', Sz. Wojtoń 54', 58'.

LINK do relacji

LINK do zdjęć

Wynik w 10. minucie otworzyli goście. Zawodnik Nadwiślanki wszedł z piłką z prawej strony i umieścił piłkę pod poprzeczką. W 24. minucie do piłki wystartował Sabuda, uderzył z pierwszej piłki nad daleko wysuniętym bramkarzem jednak piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła w boisko. W 36. minucie znowu na przeszkodzie stanęła poprzeczka, tym razem po ładnym woleju Rogaczewskiego. Minutę później stuprocentowej okazji nie wykorzystał G.Sieprawski. Adamczyk dograł mu piłkę z boku szesnastki a ten mając przed sobą pustą bramkę nieczysto trafił w piłkę. Niewykorzystane sytuacje zemściły się tuż przed przerwą. Stratę na własnej połowie zanotował jeden z naszych obrońców, później nie udało się założyć udanej pułapki ofsajdowej i po udanej kontrze mieliśmy 0:2. Dwie minuty po zmianie stron mieliśmy rzut karny dla Okleśnej po faulu Adamczyka. Młody Kunert wyczuł jednak intencję strzelca i w ładnym stylu obronił jedenastkę. W 49. minucie Sabuda wykorzystał sytuację sam na sam uderzając między nogami bramkarzowi. Niestety w 54. minucie było już 1:3, a w 58. 1:4. Obie bramki w krótkim odstępie czasu zdobył Wojtoń, który zrehabilitował się za niewykorzystany rzut karny. Już minutę po stracie czwartej bramki podrażnieni gracze Promyka mieli doskonałą okazję na zdobycie bramki, jednak Adamczyk po minięciu bramkarza uderzył zbyt lekko i piłkę z bramki zdołał wybić jeszcze obrońca. W 74. minucie goście reklamowali sędziemu, że Kocot opuścił z piłką boisko, ten jednak zrobił wszystko przepisowo i wykorzystując niezdecydowanie obrońców wszedł z piłką w pole karne i oddał strzał z ostrego kąta jednak trafił wprost w nogi bramkarza. Na osiem minut przed końcem spotkania ostatnią jak się okazało bramkę w meczu zdobył Adamczyk tym razem pewnie uderzając w sytuacji sam na sam. W 86. minucie dobrą okazję miał jeszcze T.Sieprawski jednak zamiast dograć do lepiej ustawionych kolegów zdecydował się na strzał z ostrego kąta, który minął bramkę.