• autor: KubasH90, 2012-08-22 19:34

Pogorzanka Pogorzyce - Promyk Bolęcin 0:6 (0:3)

Bramki: Sabuda 5', Rogaczewski 25', 60', Kot 32', 90', M.Domurat 70'

LINK do relacji

Pogorzanka do gry przystąpiła w 9-cio osobowym składzie, a na dodatek na bramce stanął zawodnik z pola. W trakcie gry na szczęście udało się uzupełnić kadrę i nasz rywal na drugą połowę wyszedł już w pełnym składzie. Już w 5. minucie Promyk objął prowadzenie. Kot dograł z prawego skrzydła do Sabudy a ten strzałem tuż przy słupku otworzył wynik. W 25. minucie Rogaczewski przymierzył z szesnastu metrów pod poprzeczkę i mieliśmy 0:2. Siedem minut później wynik podwyższył z najbliższej odległości Kot dobijając strzał Kwadransa. Po zmianie stron i uzupełnieniu kadry, gospodarze zaczęli śmielej atakować jednak tylko raz poważnie zagrozili bramce Malczyka, kiedy po błędzie w obronie napastnik Pogorzanki nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam. Bramkę na 0:4 zdobył ponownie zdobył Rogaczewski który wykończył idealne dogranie Kwadransa. W 60. minucie na boisku pojawił się junior Kocuba i tym samym zaliczył swój debiut w oficjalnym meczu pierwszej drużyny Promyka.  W 70. minucie było już 0:5. Adamczyk prostopadłym podaniem uruchomił Domurata a ten mocnym strzałem zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Promyka. Wynik w 90. minucie ustalił Kot wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.