• autor: KubasH90, 2012-08-05 20:48

Promyk Bolęcin - Victoria Zalas 2:1 (2:1)

Bramki: Oczkowski (s) 28', Adamczyk 35' - Klita 45'

LINK do relacji

W pierwszej połowie przez dłuższy okres gry żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej okazji do zdobycia gola. Dopiero w 28. minucie Adamczyk dośrodkował z prawej strony a piłkę do własnej bramki skierował grający trener Victorii. W 35. minucie z rzutu wolnego G.Sieprawski dośrodkował na głowę Adamczyka a ten pokonał bramkarza gości i mieliśmy 2:0. Chwilę później mogło być już po meczu. Po ładnym kontrataku przed bramkarzem znalazł się G.Sieprawski jednak nie trafił w światło bramki. W 45. minucie bramkę do szatni strzelili za to gracze z Zalasu. Pomocnik gości uderzył zza szesnastki a piłka po lekkim rykoszecie wpadła tuż przy słupku. W drugiej odsłonie nie zobaczyliśmy już bramek, jednak nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka okazji. Groźnie uderzali m.in. Sabuda, Kot, T.Sieprawski i G.Sieprawski jednak piłka albo minimalnie mijała bramkę albo lądowała w rękach bramkarza. Ostatecznie po wyrównanym spotkaniu zwyciężył Promyk 2:1 i to nasi zawodnicy zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski.