Ty też możesz pomóc - zagrajmy dla Alicji

• autor: KubasH90, 2012-05-30 18:58

Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu zaprasza wszystkich na IV edycję charytatywnego turnieju futsalu „Zagrajmy dla Alicji”, który odbędzie się 3 czerwca na hali sportowej w Chrzanowie. Podczas zmagań będą zbierane pieniądze na leczenie chorej na mukowiscydozę Alicji Gielarowskiej. Całość wpisowego od drużyn, wolne datki oraz wpływy z loterii i licytacji zostaną przekazane rodzicom Alicji – Renacie i Łukaszowi, który należy do sportowej rodziny. Obecnie jest grającym trenerem bramkarzy MKS Trzebinia-Siersza, a wcześniej bronił barw Orła Balin, Zagórzanki i Fabloku Chrzanów. Na hali Łukasz stoi w bramce Północy Chrzanów.

Zachęcamy wszystkich piłkarzy, kibiców i sympatyków naszego klubu do wzięcia udziału w tej akcji. Więcej informacji w rozwinięciu.

Losy na loterię będzie można nabyć przy wejściu na halę (z lewej strony). Cena każdego to tylko 5 zł. Losowania odbywać będą się o wyznaczonych godzinach podawanych przez spikera (najprawdopodobniej 11, 12, 13, 14 i na zakończenie turnieju).

Będziemy chcieli także wylicytować nagrody specjalne. Jedną z nich będzie piłka z autografami reprezentantów Polski w piłce nożnej, którzy przygotowywali się w Austrii do EURO 2012. Zapraszamy więc na hale z portfelami! (próba licytacji podczas drugiej fazy turnieju)

Do wygrania w loterii także m.in: Gadżety Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej „Przełom” (breloki, portfele, odblaskowe zakładki, pokrowce na klucze), Gadżety sieci T-Mobile (koszulki, parasolki, smycze), koszulki Stock Polska, karnety do klubu Kinetik i sklepów TIM SPORT oraz Magic Sport, a także gadżety MKS Trzebinia-Siersza.

Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów. Podzielono je na trzy grupy:

Grupa A: FC Orzeł Odpaleni Balin, Wisła Krakbet U-19, WIKOS

Grupa B: Świetlica Plus Trzebinia, Przyjaciele Alicji, Silesia Chorzów

Grupa C: MKS Trzebinia-Siersza, Pepes, Kupczyk Kraków

Początek turnieju o godzinie 9.00. Więcej informacji (harmonogram, regulamin, prezentacja drużyn) na http://www.futsal-chrzanow.pl/

Nie możesz pojawić się w niedzielę na hali sportowej w Chrzanowie? To żaden problem. Zorganizuj zbiórkę w swoim zakładzie pracy czy klubie sportowym. Z pewnością ktoś znajomy zjawi się na hali i przekaże środki. Wszyscy „Zagrajmy dla Alicji’!

Adam Banach – Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu

LKS Promyk BolęcinUKS Dulowa
LKS Promyk Bolęcin   UKS Dulowa
2018-05-27, 17:30:00