• autor: KubasH90, 2012-05-03 20:11

Korona Mętków - Promyk Bolęcin 2:5 (2:2)

Bramki dla Promyka: Budnik(2), G.Sieprawski(2), T.Sieprawski

LINK do relacji, galeria wkrótce.

Udało się wywieźć trzy punkty z Mętkowa, chociaż do przerwy mieliśmy remis. Wydawało się, że przewagę w spotkaniu objął Promyk, jednak to gospodarze cieszyli się z prowadzenia w 12. minucie po płaskim uderzeniu. Trzy minuty później najwyżej w polu karnym wyskoczył Budnik po dośrodkowaniu G.Sieprawskiego i strzałem głową zdobył wyrównującą bramkę. W 25. minucie Budnik dośrodkował z rzutu rożnego, G.Sieprawski nie najlepiej główkował, jednak piłka w dość szczęśliwy sposób wpadła do bramki. W 28. minucie po dobrym kontrataku kapitan gospodarzy znalazł się w polu karnym i przed utratą gola uratował nas słupek. W 31. minucie mieliśmy już jednak remis, kiedy to zawodnik Korony przelobował Kwadransa. Tuż po zmianie stron Adamczyk był przewracany w polu karnym a sędzia wskazał na "wapno". Jedenastkę na bramkę zamienił G.Sieprawski i w 47. minucie prowadziliśmy 3:2. Stracona bramka nie spowodowała zmiany obrazu gry, gospodarze nadal atakowali zagrywając długie piłki na swoich napastników. W 76. minucie emocje ostudził T.Sieprawski podwyższając wynik po podaniu od Sabudy. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Budnik wykonywał rzut wolny z narożnika pola karnego, a piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki i tym samym Promyk zwyciężył w Mętkowie 5:2.