Promyk Bolęcin - Sankowia Sanka 6:1 (2:1)

Bramki: Sabuda (2), G.Sieprawski (2), Lewarczyk, Bębenek.

LINK do relacji i galerii

Najbliższy trening: wtorek, godz. 18.

W meczu z ostatnią drużyną klasy B Promyk pewnie wygrał 6:1. W pierwszej połowie przy wyniku 0:0 Promyk przez dłuższy okres czasu nie mógł znaleźć drogi do bramki gości, aż do 20. minuty, kiedy Sabuda wykorzystał podanie Bębenka. Osiem minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik po indywidualnej akcji. W 41. minucie sędzia podyktował wątpliwy rzut karny, dostrzegając faul Zielińskiego przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Zawodnik Sankowi pewnie pokonał Kwadransa z 11 metrów i do przerwy mieliśmy wynik 2:1. Tuż po zmianie stron (w 47 minucie) do bramki trafił Lewarczyk. W 50. minucie Budnik przytomnie zagrał z rzutu wolnego do Bębenka który ładnym strzałem z pierwszej piłki podwyższył wynik na 4:1. W 57. minucie Adamczyk posłał prostopadłą piłkę do G.Sieprawskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam. W 79. minucie G.Sieprawski ponownie stanął oko w oko z bramkarzem Sanki i ustalił wynik na 6:1.