Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin 1:3 (0:1)

Bramki: G.Sieprawski (k), Lewarczyk, Adamczyk.

boisko w Bolęcinie

Skład Promyka:

Kwadrans, Domurat, Wacławek, Klinkosz, Adamczyk, G.Sieprawski, Sabuda, Kot, Bębenek, Budnik, Lewarczyk.

Grali także: Czub, Kocuba, Skawicki.

Od początku spotkania inicjatywę przejął Promyk, który w końcu wystąpił w składzie zbliżonym do optymalnego. W około 30. minucie w polu karnym faulowany był Budnik i sędzia bez wahania wskazał na "wapno" a jedenastkę na bramkę zamienił G.Sieprawski. W drugiej odsłonie Promyk nadal miał przewagę, jednak gospodarze coraz śmielej atakowali na bramkę Kwadransa. W 55. minucie wynik podwyższył Lewarczyk wykorzystując podanie Kota. Około 10 minut później mieliśmy już 3:0, a piłkę w siatce umieścił Adamczyk po prostopadłym podaniu od Bębenka. Gospodarze odpowiedzieli bramką z rzutu karnego. Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak dogodnych okazji nie wykorzystali m.in. Domurat i Bębenek.