Turniej charytatywny

• autor: KubasH90, 2011-12-05 07:43

W najbliższą sobotę, 10 grudnia na hali widowiskowo-sportowej w Chrzanowie odbędzie się charytatywny turniej piłkarski organizowany przez Podokręg Piłki Nożnej w Chrzanowie oraz MOKSiR Chrzanów, z którego zyski zostaną przekazane na zakup nowej protezy dla byłego bramkarza Promyka Bolęcin - Eugeniusza Wałacha. W turnieju wystąpi m.in. drużyna złożona z zawodników naszego klubu. Początek o godz. 15 w sobotę.

UWAGA!  Nastąpiła mała zmiana w turnieju. Swój pierwszy mecz Promyk rozegra o godz. 15:30 z PPN Chrzanów. Wyjazd z centrum godz. 14:45, zbiórka na hali godz. 14:55.

Z nowym harmonogramem spotkań można zapoznać się klikając TUTAJ

LINK do regulaminu turnieju

Do drużyny Promyka Eugeniusz Wałach przybył z Hutnika Trzebinia, z którym wywalczył awans do klasy okręgowej. Wraz z Promykiem udało mu się awansować do klasy A. Pan Eugeniusz grał jeszcze na zielonej murawie w Polonii Luszowice oraz Koronie Lgota. Eugeniusz Wałach znany jest także z występów na hali w barwach Manhattanu Trzebinia, gdzie niejednokrotnie był wybierany najlepszym bramkarzem w turniejach piłkarskich. Niestety jakiś czas temu stwierdzono u niego chorobę, która wymagała amputowania prawej nogi poniżej kolana. Na sobotnim turnieju poza wpisowym od każdej drużyn, będą zbierane datki do puszki oraz zostaną przeprowadzone licytacje piłkarskich gadżetów. Organizatorzy liczą na to, że uda się zebrać kwotę potrzebną do zakupu nowej protezy (3 tys. zł.) oraz fundusze na rehabilitację dla byłego bramkarza Promyka, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców do przybycia i przyłączenia się do akcji.

18:30 - trening na boisku w Bolęcinie

Promyk Bolęcin - Fablok Chrzanów 0:1 [15.10.2011]