Promyk Bolęcin - Pogorzanka Pogorzyce 4:1 (3:0)

Bramki dla Promyka:

Budnik (25'), Adamczyk (35'), Sabuda (41'), Wacławek (88')

LINK do relacji i galerii

Treningi w tym tygodniu: wtorek, czwartek godz. 17:30

Od początku spotkania przeważał Promyk. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 25. minuty, kiedy to Budnik zaskoczył bramkarza bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego. Dziesięć minut później Adamczyk wystartował do źle zagranej piłki przez obrońcę Pogorzanki i płaskim strzałem podwyższył na 2:0. W 41. minucie Sabuda wykorzystał płaskie dogranie T.Sieprawskiego i było już 3:0. Po zmianie stron gra bardziej się wyrównała, jednak to Promyk w dalszym ciągu dłużej utrzymywał się przy piłce. Najlepszą okazję na zdobycie bramki miał Adamczyk, jednak piłka po ładnym strzale z około 35 metrów odbiła się od poprzeczki i wróciła na plac gry. Bramkę za to zdobyli gracze z Pogorzyc. Do długiej piłki wystartował napastnik gości oraz Kwadrans i chociaż trafił w piłkę, wpadł na przeciwnika i sędzia wskazał na rzut karny, który został zamieniony na bramkę. W 88. minucie mieliśmy odpowiedź Promyka. Po rzucie wolnym obrońca Pogorzanki wybił piłkę na szesnasty metr, a Wacławek potężnym strzałem ustalił wynik na 4:1.