Liga Kibiców

• autor: KubasH90, 2011-07-12 12:58

Już od rundy jesiennej kolejnego sezonu rusza Liga Kibiców! Zabawa przeznaczona dla wszystkich sympatyków drużyn naszego Podokręgu, którzy chcą sprawdzić się typując wyniki spotkań oraz dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji związanych z rywalizacją międzyklubową.

Nie grasz sam. Punkty dla swojego klubu zdobywa w każdej kolejce trzech aktualnie najlepiej typujących uczestników sympatyzujących z daną drużyną. Celem jest jak najlepszy wynik drużyny, dlatego też w każdej kolejce może być to zupełnie inny typer – każdy może więc mieć swój udział w końcowym sukcesie drużyny.

Zachęcamy naszych kibiców do brania udziału w Lidze Kibiców!

LINK do strony Ligi Kibiców

LINK do Chrzanowskiej Ligi Typera

W I edycji zabawy wszystkie zgłoszone drużyny rywalizują w jednej dużej lidze. Po zakończeniu I edycji drużyny – w zależności od zajętych miejsc – zostaną podzielone na 3 ligi i w ten sposób w kolejnych edycjach będą rywalizować o mistrzostwo (I liga), o awans (II i III liga), bądź też o utrzymanie w lidze.

Jak więc widzisz I edycja zabawy jest najważniejsza, bo można zarówno wiele zyskać jak i wiele stracić. To po I edycji okaże się gdzie znajdzie się Twoja drużyna. Czy będzie to I liga? Czy może III?

Przystąp do gry już dziś powiadamiając admina, któremu klubowi-drużynie z naszego Podokręgu kibicujesz, w którym grasz lub działasz! Zgłoszenie (podanie loginu z Chrzanowskiej Ligi Typera oraz drużyny dla której będziesz grał) można wysłać e-mailem na adres typerchrzanow@wp.pl lub przesyłając wiadomość na Typerze do użytkownika Szklara.

KTO MOŻE GRAĆ w LIDZE KIBICÓW?

W grze mogą brać udział wszyscy uczestnicy, którzy:
a. są zarejestrowani w Chrzanowskiej Lidze Typera
b. zgłoszą adminowi z jaką drużyna sympatyzują
- za pośrednictwem e-maila na adres typerchrzanow@wp.pl (emaila należy wysłać z adresu poczty podanego podczas rejestracji użytkownika w CHLT),
- wysyłając wiadomość prywatną ze swojego konta w CHLT do użytkownika Szklara.
Zgłoszenie swojego udziału do gry drużynowej nie wymaga podwójnego typowania wyników. Każdy uczestnik typuje spotkania tylko jeden raz dla obu gier, tj. typy z gry indywidualnej w CHLT zaliczane są do gry grupowej w LK.

Nadwiślan-Promyk 3:9[29.08.10]