Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów |
I runda - 7-8 sierpnia |
Wisła Jankowice | 1-2 | Nadwiślanin Gromiec | 8 sierpnia, 17:00 |
Korona Mętków | 2-10 | Victoria Zalas | 7 sierpnia, 17:00 |
Nadwiślanka Okleśna | 9-3 | Tempo Płaza | 7 sierpnia, 17:00 |
MZKS II Alwernia | 2-1 | Unia Kwaczała | 8 sierpnia, 17:00 |
Zryw Brodła | 0-4 | Start Kamień | 7 sierpnia, 17:00 |
Promyk Bolęcin | 2-6 | MKS II Trzebinia/Siersza | 7 sierpnia, 17:00 |
Pogorzanka Pogorzyce | 1-0 | Ruch Młoszowa | 8 sierpnia, 17:00 |
Polonia Luszowice | 1-1 | Korona Lgota | 8 sierpnia, 17:00 |
k. 6-7 | |||
Trójka Trzebinia | 1-5 | Kościelec Chrzanów | 8 sierpnia, 17:00 |
ZWM/Wodna Trzebinia | 1-2 | Wolanka Wola Filipowska | 7 sierpnia, 17:00 |
II runda - 14-15 sierpnia |
Korona Lgota | 1-4 | Kościelec Chrzanów | 15 sierpnia, 16:00 |
Pogorzanka Pogorzyce | 0-2 | Victoria Zalas | 15 sierpnia, 16:00 |
Nadwiślanka Okleśna | 4-3 | Wolanka Wola Filipowska | 14 sierpnia, 16:00 |
MZKS II Alwernia | 1-4 | Nadwiślanin Gromiec | 14 sierpnia, 16:00 |
Start Kamień | 7-1 | MKS II Trzebinia/Siersza | 15 sierpnia, 16:00 |
III runda - 15 września | ||
(Losowanie - 24 sierpnia - siedziba PPH Chrzanów) | ||
Do gry przystępują zespoły Ligi Okręgowej: Fablok Chrzanów, LKS Żarki i Zagórzanka Zagórze. |
Kościelec Chrzanów | 8-2 | LKS Żarki | 15 września, 16:00 |
Victoria Zalas | 2-3 | Zagórzanka Zagórze | 15 września, 16:00 |
Nadwiślanin Gromiec | 3-0 | Nadwiślanka Okleśna | 18 września, 16:00 |
jednocześnie mecz ligowy / w pierwotnym terminie (15 września, 16:00) odwołany z powodu zalanego boiska | |||
Start Kamień | 4-1 | KP Chrzanów | 15 września, 16:00 |
IV runda - 29 września |
Zagórzanka Zagórze | 2-5 | Janina Libiąż | 29 września, 15:30 |
Kościelec Chrzanów | 1-13 | MKS Trzebinia/Siersza | 29 września, 15:30 |
Nadwiślanin Gromiec | 0-5 | Orzeł Balin | 5 października, 15:00 |
w pierwotnym terminie (29 września, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Start Kamień | 0-2 | MZKS Alwernia | 29 września, 15:30 |
1/2 finału - 13 października |
MKS Trzebinia/Siersza | 2-1 | MZKS Alwernia | 13 października, 15:00 |
Damian Lickiewicz 30, Mateusz Hałat 36 - Grzegorz Pater 75 | |||
Orzeł Balin | 5-0 | Janina Libiąż | 13 października, 15:00 |
Łukasz Cichoń ?, Dawid Ryndak ?, Adam Lichota ?, Robert Rojek ?, Maciej Kania ? (s) |
Finał - 11 listopada |
MKS Trzebinia/Siersza | 4-1 | Orzeł Balin | 11 listopada, 12:00 |
Damian Lickiewicz 2, Klemens Drobniak 44, 60, Patryk Mendela 88 - Nikodem Motyka 87 | |||
w Trzebini |
Źródło: http://www.90minut.pl
|
|