LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 292, wczoraj: 422
ogółem: 1 231 879

statystyki szczegółowe

Klasa B 07/08

 

Klasa B 2007/2008, grupa: Chrzanów
 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Myślachowice 22 54 17 3 2 84-27 10 1 0 50-13 7 2 2 34-14





2.  Arka Babice 22 48 14 6 2 72-32 7 3 1 45-18 7 3 1 27-14





3.  Wisła Jankowice 22 46 14 4 4 51-24 8 2 1 29-12 6 2 3 22-12





4.  Zryw Kąty (Chrzanów) 22 42 13 3 6 48-43 9 0 2 34-18 4 3 4 14-25





5.  Victoria Zalas 22 29 9 2 11 45-49 6 1 4 27-22 3 1 7 18-27





6.  Kościelec Chrzanów 22 27 8 3 11 35-45 5 2 4 18-15 3 1 7 17-30





7.  Nadwiślanka Okleśna 22 26 7 5 10 38-46 5 3 3 21-19 2 2 7 17-27





8.  Promyk Bolęcin 22 24 7 3 12 31-45 5 1 5 19-14 2 2 7 12-31





9.  Nadwiślan Rusocice 22 21 4 9 9 44-63 3 6 2 25-22 1 3 7 19-41





10.  Korona Mętków 22 19 5 4 13 33-53 4 0 7 15-26 1 4 6 18-27





11.  Janina II Libiąż 22 18 5 3 14 36-64 3 3 5 21-23 2 0 9 15-41 2 3 1 0 1 5-4
12.  Ruch II Młoszowa 22 18 5 3 14 23-49 4 2 5 16-18 1 1 9 7-31 2 3 1 0 1 4-5



 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Błyskawica Myślachowice    2-2 3-1 5-1 6-2 7-2 3-1 7-1 7-0 3-0 3-2 4-1 
 2 Arka Babice4-4     1-1 4-0 6-2 7-2 3-4 7-0 3-2 2-2 6-1 2-0 
 3 Wisła Jankowice3-1 2-2     1-2 2-0 2-1 3-1 3-0* 5-3 2-2 3-0* 3-0 
 4 Zryw Kąty (Chrzanów)1-3 2-1 3-6     2-1 4-1 2-1 5-1 6-0 4-3 3-0 2-1 
 5 Victoria Zalas2-7 1-3 0-1 2-2     2-1 3-1 2-1 4-0 4-2 7-3 0-1 
 6 Kościelec Chrzanów1-1 0-1 0-2 1-2 1-4     3-2 2-0 1-1 4-1 2-0 3-1 
 7 Nadwiślanka Okleśna1-4 2-2 0-4 4-0 5-3 2-1     1-1 3-1 2-1 1-2 0-0 
 8 Promyk Bolęcin1-0 1-3 1-1 0-1 0-1 3-0 1-2     1-3 1-0 5-2 5-1 
 9 Nadwiślan Rusocice0-3 0-3 2-1 2-2 2-2 2-2 2-2 1-1     3-3 6-2 5-1 
 10 Korona Mętków1-7 2-5 1-4 0-1 1-0 0-1 1-0 1-3 4-2     2-3 2-0 
 11 Janina II Libiąż0-1 0-1 0-1 5-2 2-1 1-5 3-3 0-3* 5-5 0-0     5-1 
 12 Ruch II Młoszowa0-3 2-4 1-0 1-1 0-2 0-1 3-0 2-1 2-2 2-4 3-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Nadwiślanka Okleśna 2-1 Kościelec Chrzanów
Arka Babice 7-0 Promyk Bolęcin
Nadwiślan Rusocice 5-1 Ruch II Młoszowa
Victoria Zalas 0-1 Wisła Jankowice
Korona Mętków 2-3 Janina II Libiąż
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-3 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 2 - 1-2 września

Kościelec Chrzanów 1-1 Błyskawica Myślachowice
Janina II Libiąż 5-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Wisła Jankowice 2-2 Korona Mętków
Ruch II Młoszowa 0-2 Victoria Zalas
Promyk Bolęcin 1-3 Nadwiślan Rusocice
Nadwiślanka Okleśna 2-2 Arka Babice

Kolejka 3 - 8-9 września

Arka Babice 7-2 Kościelec Chrzanów
Nadwiślan Rusocice 2-2 Nadwiślanka Okleśna
Victoria Zalas 2-1 Promyk Bolęcin
Korona Mętków 2-0 Ruch II Młoszowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-6 Wisła Jankowice
Błyskawica Myślachowice 3-2 Janina II Libiąż

Kolejka 4 - 15-16 września

Kościelec Chrzanów 2-0 Janina II Libiąż
Wisła Jankowice 3-1 Błyskawica Myślachowice
Ruch II Młoszowa 1-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Promyk Bolęcin 1-0 Korona Mętków
Nadwiślanka Okleśna 5-3 Victoria Zalas
Arka Babice 3-2 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 5 - 22-23 września

Nadwiślan Rusocice 2-2 Kościelec Chrzanów
Victoria Zalas 1-3 Arka Babice
Korona Mętków 1-0 Nadwiślanka Okleśna
Zryw Kąty (Chrzanów) 5-1 Promyk Bolęcin
Błyskawica Myślachowice 4-1 Ruch II Młoszowa
Janina II Libiąż 0-1 Wisła Jankowice

Kolejka 6 - 29-30 września

Kościelec Chrzanów 0-2 Wisła Jankowice
Ruch II Młoszowa 3-0 Janina II Libiąż
Promyk Bolęcin 1-0 Błyskawica Myślachowice
Nadwiślanka Okleśna 4-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Arka Babice 2-2 Korona Mętków
Nadwiślan Rusocice 2-2 Victoria Zalas

Kolejka 7 - 6-7 października

Victoria Zalas 2-1 Kościelec Chrzanów
Korona Mętków 4-2 Nadwiślan Rusocice
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Arka Babice
Błyskawica Myślachowice 3-1 Nadwiślanka Okleśna
Janina II Libiąż 0-3 Promyk Bolęcin
(wo)
na boisku 1-1
Wisła Jankowice 3-0 Ruch II Młoszowa

Kolejka 8 - 13-14 października

Kościelec Chrzanów 3-1 Ruch II Młoszowa
Promyk Bolęcin 1-1 Wisła Jankowice
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Janina II Libiąż 10 listopada
Arka Babice 4-4 Błyskawica Myślachowice
Nadwiślan Rusocice 2-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Victoria Zalas 4-2 Korona Mętków

Kolejka 9 - 20-21 października

Korona Mętków 0-1 Kościelec Chrzanów
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Victoria Zalas
Błyskawica Myślachowice 7-0 Nadwiślan Rusocice
Janina II Libiąż 0-1 Arka Babice
Wisła Jankowice 3-1 Nadwiślanka Okleśna
Ruch II Młoszowa 2-1 Promyk Bolęcin

Kolejka 10 - 27-28 października

Kościelec Chrzanów 2-0 Promyk Bolęcin
Nadwiślanka Okleśna 0-0 Ruch II Młoszowa
Arka Babice 1-1 Wisła Jankowice
Nadwiślan Rusocice 6-2 Janina II Libiąż
Victoria Zalas 2-7 Błyskawica Myślachowice
Korona Mętków 0-1 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Zryw Kąty (Chrzanów) 4-1 Kościelec Chrzanów
Błyskawica Myślachowice 3-0 Korona Mętków
Janina II Libiąż 2-1 Victoria Zalas
Wisła Jankowice 5-3 Nadwiślan Rusocice
Ruch II Młoszowa 2-4 Arka Babice
Promyk Bolęcin 1-2 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Kościelec Chrzanów 3-2 Nadwiślanka Okleśna
Promyk Bolęcin 1-3 Arka Babice
Ruch II Młoszowa 2-2 Nadwiślan Rusocice
Wisła Jankowice 2-0 Victoria Zalas
Janina II Libiąż 0-0 Korona Mętków
Błyskawica Myślachowice 5-1 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Błyskawica Myślachowice 7-2 Kościelec Chrzanów
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-0 Janina II Libiąż
Korona Mętków 1-4 Wisła Jankowice
Victoria Zalas 0-1 Ruch II Młoszowa
Nadwiślan Rusocice 1-1 Promyk Bolęcin
Arka Babice 3-4 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Kościelec Chrzanów 0-1 Arka Babice
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Nadwiślan Rusocice
Promyk Bolęcin 0-1 Victoria Zalas
Ruch II Młoszowa 2-4 Korona Mętków
Wisła Jankowice 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Janina II Libiąż 0-1 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Janina II Libiąż 1-5 Kościelec Chrzanów
Błyskawica Myślachowice 3-1 Wisła Jankowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Ruch II Młoszowa
Korona Mętków 1-3 Promyk Bolęcin
Victoria Zalas 3-1 Nadwiślanka Okleśna
Nadwiślan Rusocice 0-3 Arka Babice

Kolejka 16 - 3-4 maja

Kościelec Chrzanów 1-1 Nadwiślan Rusocice
Arka Babice 6-2 Victoria Zalas
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Korona Mętków
Promyk Bolęcin 0-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Ruch II Młoszowa 0-3 Błyskawica Myślachowice
Wisła Jankowice 3-0 Janina II Libiąż
(wo)

Kolejka 17 - 10-11 maja

Wisła Jankowice 2-1 Kościelec Chrzanów
Janina II Libiąż 5-1 Ruch II Młoszowa
Błyskawica Myślachowice 7-1 Promyk Bolęcin
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-1 Nadwiślanka Okleśna
Korona Mętków 2-5 Arka Babice
Victoria Zalas 4-0 Nadwiślan Rusocice

Kolejka 18 - 17-18 maja

Kościelec Chrzanów 1-4 Victoria Zalas
Nadwiślan Rusocice 3-3 Korona Mętków
Arka Babice 4-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Nadwiślanka Okleśna 1-4 Błyskawica Myślachowice
Promyk Bolęcin 5-2 Janina II Libiąż
Ruch II Młoszowa 1-0 Wisła Jankowice

Kolejka 19 - 24-25 maja

Ruch II Młoszowa 0-1 Kościelec Chrzanów
Wisła Jankowice 3-0 Promyk Bolęcin
(wo)
Janina II Libiąż 3-3 Nadwiślanka Okleśna
Błyskawica Myślachowice 2-2 Arka Babice
Zryw Kąty (Chrzanów) 6-0 Nadwiślan Rusocice
Korona Mętków 1-0 Victoria Zalas

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Kościelec Chrzanów 4-1 Korona Mętków
Victoria Zalas 2-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Nadwiślan Rusocice 0-3 Błyskawica Myślachowice
Arka Babice 6-1 Janina II Libiąż
Nadwiślanka Okleśna 0-4 Wisła Jankowice
Promyk Bolęcin 5-1 Ruch II Młoszowa

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Promyk Bolęcin 3-0 Kościelec Chrzanów
Ruch II Młoszowa 3-0 Nadwiślanka Okleśna
Wisła Jankowice 2-2 Arka Babice
Janina II Libiąż 5-5 Nadwiślan Rusocice
Błyskawica Myślachowice 6-2 Victoria Zalas
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-3 Korona Mętków

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Kościelec Chrzanów 1-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 1-7 Błyskawica Myślachowice
Victoria Zalas 7-3 Janina II Libiąż
Nadwiślan Rusocice 2-1 Wisła Jankowice
Arka Babice 2-0 Ruch II Młoszowa
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Promyk Bolęcin
 

Źródło: http://www.90minut.pl
 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wolanka Wola Filipowska 3:4 Victoria Zalas
Korona Lgota 3:1 Wisła Jankowice
MKS Fablok Chrzanów 1:0 Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Jutrzenka Ostrężnica
Start Kamień 3:0 UKS Dulowa
Orzeł Balin 3:2 MZKS Alwernia

Losowa galeria

Promyk-ZWM Wodna 0:0 [07.06.09]
Ładowanie...

Facebook