LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 7, wczoraj: 331
ogółem: 1 231 925

statystyki szczegółowe

Klasa B 06/07

 

Klasa B 2006/2007, grupa: Chrzanów
 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Tenczynek 24 55 16 7 1 71-28 8 3 1 37-15 8 4 0 34-13





2.  UKS Dulowa 24 50 15 5 4 66-37 8 3 1 41-22 7 2 3 25-15 2 4 1 1 0 5-2
3.  Victoria Zalas 24 50 15 5 4 68-39 8 2 2 43-21 7 3 2 25-18 2 1 0 1 1 2-5
4.  Błyskawica Myślachowice 24 46 13 7 4 57-29 8 3 1 37-15 5 4 3 20-14





5.  Zryw Kąty (Chrzanów) 24 42 12 6 6 75-36 7 3 2 41-13 5 3 4 34-23 2 2 0 2 0 2-2
6.  Korona Mętków 24 42 12 6 6 47-35 8 3 1 30-12 4 3 5 17-23 2 2 0 2 0 2-2
7.  Promyk Bolęcin 24 34 9 7 8 42-41 5 4 3 19-14 4 3 5 23-27





8.  Janina II Libiąż 24 33 9 6 9 40-38 5 2 5 24-18 4 4 4 16-20





9.  Ruch II Młoszowa 24 24 7 3 14 34-64 4 3 5 19-22 3 0 9 15-42





10.  Wisła Jankowice 24 20 5 5 14 27-44 3 3 6 15-19 2 2 8 12-25





11.  Zryw Brodła 24 16 5 1 18 33-74 3 1 8 17-33 2 0 10 16-41





12.  Górzanka Nawojowa Góra 24 14 4 2 18 23-63 3 0 9 14-28 1 2 9 9-35





13.  Polonia Luszowice 24 11 3 2 19 31-86 3 1 8 18-27 0 1 11 13-59







 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Tęcza Tenczynek    3-1 2-2 1-1 1-3 3-1 5-0 3-3 4-0 3-2 4-2 3-0 5-0 
 2 UKS Dulowa2-2     3-0 3-2 2-8 2-0 3-3 3-1 5-1 2-2 4-1 6-1 6-1 
 3 Victoria Zalas2-4 2-2     2-0 4-2 5-0 1-6 1-1 5-0 2-1 4-3 3-0* 12-2 
 4 Błyskawica Myślachowice0-2 1-1 5-5     3-1 4-1 0-0 3-1 3-0 3-1 4-2 7-1 4-0 
 5 Zryw Kąty (Chrzanów)3-3 1-2 0-2 1-1     0-0 4-2 5-0 5-1 4-0 9-0 3-0* 6-2 
 6 Korona Mętków1-1 4-0 2-1 2-4 2-2     3-1 1-1 2-0 2-0 5-0 2-1 4-1 
 7 Promyk Bolęcin3-3 0-2 0-0 0-1 1-1 2-1     0-2 2-0 1-1 4-2 3-1 3-0 
 8 Janina II Libiąż0-1 1-0 2-5 1-2 3-2 1-3 3-0*     8-1 0-1 2-0 2-2 1-1 
 9 Ruch II Młoszowa0-2 1-3 3-5 1-0 4-3 2-2 0-2 1-1     3-0 0-1 0-0 4-3 
 10 Wisła Jankowice0-5 0-3* 0-1 1-1 0-0 1-2 0-0 0-1 3-0*     0-5* 4-0 6-1 
 11 Zryw Brodła1-4 0-3* 1-2 1-1 1-6 1-3 5-1 3-2 0-3* 0-3     0-3* 4-2 
 12 Górzanka Nawojowa Góra0-3 1-4 0-1 0-3 0-3 0-2 1-5 0-2 3-5 3-0* 2-0     4-0 
 13 Polonia Luszowice1-4 1-4 0-1 1-4 2-3 2-2 2-3 0-1 2-4 2-1 3-0* 2-0     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Victoria Zalas.
 
Błyskawica Myślachowice 0-0 Promyk Bolęcin
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-0 Korona Mętków
Ruch II Młoszowa 1-3 UKS Dulowa
Polonia Luszowice 2-0 Górzanka Nawojowa Góra
Wisła Jankowice 0-5 Zryw Brodła
(wo)
na boisku 3-5
Tęcza Tenczynek 3-3 Janina II Libiąż

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
Tęcza Tenczynek 4-2 Zryw Brodła
Górzanka Nawojowa Góra 3-0 Wisła Jankowice
(wo)
na boisku 1-0
UKS Dulowa 6-1 Polonia Luszowice
Korona Mętków 2-0 Ruch II Młoszowa
Promyk Bolęcin 0-0 Victoria Zalas
Janina II Libiąż 1-2 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Pauza: Ruch II Młoszowa.
 
Błyskawica Myślachowice 0-2 Tęcza Tenczynek
Victoria Zalas 1-1 Janina II Libiąż
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-2 Promyk Bolęcin
Polonia Luszowice 2-2 Korona Mętków
Wisła Jankowice 0-3 UKS Dulowa
(wo)
na boisku 2-1
Zryw Brodła 0-3 Górzanka Nawojowa Góra
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 4 - 2-3 września

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Tęcza Tenczynek 3-0 Górzanka Nawojowa Góra
UKS Dulowa 4-1 Zryw Brodła
Korona Mętków 2-0 Wisła Jankowice
Promyk Bolęcin 2-0 Ruch II Młoszowa
Janina II Libiąż 3-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
Błyskawica Myślachowice 5-5 Victoria Zalas

Kolejka 5 - 9-10 września

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Victoria Zalas 2-4 Tęcza Tenczynek
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-1 Błyskawica Myślachowice
Ruch II Młoszowa 1-1 Janina II Libiąż
Polonia Luszowice 2-3 Promyk Bolęcin
Zryw Brodła 1-3 Korona Mętków
Górzanka Nawojowa Góra 1-4 UKS Dulowa

Kolejka 6 - 16-17 września

Pauza: Zryw Brodła.
 
Tęcza Tenczynek 3-1 UKS Dulowa
Korona Mętków 2-1 Górzanka Nawojowa Góra
Promyk Bolęcin 1-1 Wisła Jankowice
Janina II Libiąż 1-1 Polonia Luszowice
Błyskawica Myślachowice 3-0 Ruch II Młoszowa
Victoria Zalas 4-2 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 7 - 23-24 września

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-3 Tęcza Tenczynek
Ruch II Młoszowa 3-5 Victoria Zalas
Polonia Luszowice 1-4 Błyskawica Myślachowice
Wisła Jankowice 0-1 Janina II Libiąż
Zryw Brodła 5-1 Promyk Bolęcin
UKS Dulowa 2-0 Korona Mętków

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Pauza: UKS Dulowa.
 
Tęcza Tenczynek 3-1 Korona Mętków
Promyk Bolęcin 3-1 Górzanka Nawojowa Góra
Janina II Libiąż 2-0 Zryw Brodła
Błyskawica Myślachowice 3-1 Wisła Jankowice
Victoria Zalas 12-2 Polonia Luszowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 5-1 Ruch II Młoszowa

Kolejka 9 - 7-8 października

Pauza: Korona Mętków.
 
Ruch II Młoszowa 0-2 Tęcza Tenczynek
Polonia Luszowice 2-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
Wisła Jankowice 0-1 Victoria Zalas
Zryw Brodła 1-1 Błyskawica Myślachowice
Górzanka Nawojowa Góra 0-2 Janina II Libiąż
UKS Dulowa 3-3 Promyk Bolęcin

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Promyk Bolęcin 2-1 Korona Mętków
Janina II Libiąż 1-0 UKS Dulowa
Błyskawica Myślachowice 7-1 Górzanka Nawojowa Góra
Victoria Zalas 4-3 Zryw Brodła
Zryw Kąty (Chrzanów) 4-0 Wisła Jankowice
Ruch II Młoszowa 4-3 Polonia Luszowice

Kolejka 11 - 21-22 października

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Polonia Luszowice 1-4 Tęcza Tenczynek
Wisła Jankowice 3-0 Ruch II Młoszowa
(wo)
Zryw Brodła 1-6 Zryw Kąty (Chrzanów)
Górzanka Nawojowa Góra 0-1 Victoria Zalas
UKS Dulowa 3-2 Błyskawica Myślachowice
Korona Mętków 1-1 Janina II Libiąż

Kolejka 12 - 28-29 października

Pauza: Janina II Libiąż.
 
Tęcza Tenczynek 5-0 Promyk Bolęcin
Victoria Zalas 2-2 UKS Dulowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-0 Górzanka Nawojowa Góra
(wo)
goście nie stawili się na mecz
Ruch II Młoszowa 0-1 Zryw Brodła
Polonia Luszowice 2-1 Wisła Jankowice
Korona Mętków 2-4 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Wisła Jankowice 0-5 Tęcza Tenczynek
Zryw Brodła 4-2 Polonia Luszowice
Górzanka Nawojowa Góra 3-5 Ruch II Młoszowa
UKS Dulowa 2-8 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 2-1 Victoria Zalas
Promyk Bolęcin 0-2 Janina II Libiąż

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Pauza: Victoria Zalas.
 
Janina II Libiąż 0-1 Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin 0-1 Błyskawica Myślachowice
Korona Mętków 2-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
UKS Dulowa 5-1 Ruch II Młoszowa
Górzanka Nawojowa Góra 4-0 Polonia Luszowice
Zryw Brodła 0-3 Wisła Jankowice

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Pauza: Zryw Kąty (Chrzanów).
 
Zryw Brodła 1-4 Tęcza Tenczynek
Wisła Jankowice 4-0 Górzanka Nawojowa Góra
Polonia Luszowice 1-4 UKS Dulowa
Ruch II Młoszowa 2-2 Korona Mętków
Victoria Zalas 1-6 Promyk Bolęcin
Błyskawica Myślachowice 3-1 Janina II Libiąż

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Pauza: Ruch II Młoszowa.
 
Tęcza Tenczynek 1-1 Błyskawica Myślachowice
Janina II Libiąż 2-5 Victoria Zalas
Promyk Bolęcin 1-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 4-1 Polonia Luszowice
UKS Dulowa 2-2 Wisła Jankowice
Górzanka Nawojowa Góra 2-0 Zryw Brodła

Kolejka 17 - 1-3 maja

Pauza: Polonia Luszowice.
 
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 Tęcza Tenczynek
Zryw Brodła 0-3 UKS Dulowa
(wo)
na boisku 3-3
Wisła Jankowice 1-2 Korona Mętków
Ruch II Młoszowa 0-2 Promyk Bolęcin
Zryw Kąty (Chrzanów) 5-0 Janina II Libiąż
Victoria Zalas 2-0 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 18 - 5-6 maja

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Tęcza Tenczynek 2-2 Victoria Zalas
Błyskawica Myślachowice 3-1 Zryw Kąty (Chrzanów)
Janina II Libiąż 8-1 Ruch II Młoszowa
Promyk Bolęcin 3-0 Polonia Luszowice
Korona Mętków 5-0 Zryw Brodła
UKS Dulowa 6-1 Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 19 - 12-13 maja

Pauza: Zryw Brodła.
 
UKS Dulowa 2-2 Tęcza Tenczynek
Górzanka Nawojowa Góra 0-2 Korona Mętków
Wisła Jankowice 0-0 Promyk Bolęcin
Polonia Luszowice 0-1 Janina II Libiąż
Ruch II Młoszowa 1-0 Błyskawica Myślachowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-2 Victoria Zalas

Kolejka 20 - 19-20 maja

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Tęcza Tenczynek 1-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
Victoria Zalas 5-0 Ruch II Młoszowa
Błyskawica Myślachowice 4-0 Polonia Luszowice
Janina II Libiąż 0-1 Wisła Jankowice
Promyk Bolęcin 4-2 Zryw Brodła
Korona Mętków 4-0 UKS Dulowa

Kolejka 21 - 26-27 maja

Pauza: UKS Dulowa.
 
Korona Mętków 1-1 Tęcza Tenczynek
Górzanka Nawojowa Góra 1-5 Promyk Bolęcin
Zryw Brodła 3-2 Janina II Libiąż
Wisła Jankowice 1-1 Błyskawica Myślachowice
Polonia Luszowice 0-1 Victoria Zalas
Ruch II Młoszowa 4-3 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 22 - 2-3 czerwca

Pauza: Korona Mętków.
 
Tęcza Tenczynek 4-0 Ruch II Młoszowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 6-2 Polonia Luszowice
Victoria Zalas 2-1 Wisła Jankowice
Błyskawica Myślachowice 4-2 Zryw Brodła
Janina II Libiąż 2-2 Górzanka Nawojowa Góra
Promyk Bolęcin 0-2 UKS Dulowa

Kolejka 23 - 7 czerwca

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Korona Mętków 3-1 Promyk Bolęcin
UKS Dulowa 3-1 Janina II Libiąż
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 Błyskawica Myślachowice
Zryw Brodła 1-2 Victoria Zalas
Wisła Jankowice 0-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Polonia Luszowice 2-4 Ruch II Młoszowa

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Tęcza Tenczynek 5-0 Polonia Luszowice
Ruch II Młoszowa 3-0 Wisła Jankowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 9-0 Zryw Brodła
Victoria Zalas 3-0 Górzanka Nawojowa Góra
(wo)
Błyskawica Myślachowice 1-1 UKS Dulowa
Janina II Libiąż 1-3 Korona Mętków

Kolejka 25 - 16 czerwca

Pauza: Janina II Libiąż.
 
Błyskawica Myślachowice 4-1 Korona Mętków
Promyk Bolęcin 3-3 Tęcza Tenczynek
UKS Dulowa 3-0 Victoria Zalas
Górzanka Nawojowa Góra 0-3 Zryw Kąty (Chrzanów)
mecz przerwany w 40. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Zryw Brodła 0-3 Ruch II Młoszowa
(wo)
na boisku 2-1
Wisła Jankowice 6-1 Polonia Luszowice

Kolejka 26 - 24 czerwca

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Tęcza Tenczynek 3-2 Wisła Jankowice
Polonia Luszowice 3-0 Zryw Brodła
(wo)
na boisku 2-2
Ruch II Młoszowa 0-0 Górzanka Nawojowa Góra
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-2 UKS Dulowa
Victoria Zalas 5-0 Korona Mętków
Janina II Libiąż 3-0 Promyk Bolęcin
(wo)
 

Źródło: http://www.90minut.pl

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wolanka Wola Filipowska 3:4 Victoria Zalas
Korona Lgota 3:1 Wisła Jankowice
MKS Fablok Chrzanów 1:0 Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Jutrzenka Ostrężnica
Start Kamień 3:0 UKS Dulowa
Orzeł Balin 3:2 MZKS Alwernia

Losowa galeria

Promyk - Regulice (sparing) 2:1 [05.08.09]
Ładowanie...

Facebook