LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 449
ogółem: 1 232 996

statystyki szczegółowe

Klasa A 05/06

 

Klasa A 2005/2006, grupa: Chrzanów
 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Płaza 26 60 19 3 4 56-17 11 1 1 32-6 8 2 3 24-11





2.  Wolanka Wola Filipowska 26 56 17 5 4 58-31 10 3 0 35-12 7 2 4 23-19





3.  MKS II Trzebinia/Siersza 26 53 16 5 5 61-26 10 1 2 42-13 6 4 3 19-13





4.  Fablok II Chrzanów 26 50 16 2 8 72-29 8 1 4 43-16 8 1 4 29-13





5.  Zagórzanka Zagórze 26 44 13 5 8 51-34 9 2 2 27-14 4 3 6 24-20





6.  Korona Lgota 26 39 12 3 11 36-41 6 1 6 18-21 6 2 5 18-20





7.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 34 10 4 12 46-56 7 0 6 28-27 3 4 6 18-29 2 4 1 1 0 5-3
8.  LKS Żarki 26 34 10 4 12 37-49 5 2 6 21-24 5 2 6 16-25 2 1 0 1 1 3-5
9.  Start Kamień 26 32 8 8 10 42-46 5 6 2 23-15 3 2 8 19-31 2 6 2 0 0 4-2
10.  Ruch Młoszowa 26 32 10 2 14 37-43 7 2 4 26-18 3 0 10 11-25 2 0 0 0 2 2-4
11.  Nadwiślanka Okleśna 26 29 8 5 13 33-59 6 4 3 18-17 2 1 10 15-42





12.  Arka Babice 26 22 6 4 16 30-55 2 2 9 7-24 4 2 7 23-31





13.  Promyk Bolęcin 26 19 5 4 17 33-63 3 2 8 17-25 2 2 9 16-38





14.  Tęcza Tenczynek 26 13 3 4 19 25-68 2 2 9 14-34 1 2 10 11-34







 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tempo Płaza    0-0 1-0 0-1 4-2 4-1 2-0 1-0 6-0 3-1 5-0 2-0 3-1 1-0 
 2 Wolanka Wola Filipowska1-0     1-1 2-0 1-1 2-0 6-1 4-1 2-2 1-0 2-1 3-2 5-2 5-1 
 3 MKS II Trzebinia/Siersza2-0 5-0     3-1 1-1 0-1 5-1 4-1 3-2 1-0 6-0 1-3 6-0 5-3 
 4 Fablok II Chrzanów0-3 0-2 1-1     0-1 5-1 1-3 9-0 4-3 6-1 6-0 5-0 2-1 4-0 
 5 Zagórzanka Zagórze1-1 3-2 1-0 2-1     2-0 3-2 0-1 2-0 2-1 3-2 2-2 5-0 1-2 
 6 Korona Lgota3-2 1-1 0-3 1-2 1-0     0-1 1-5 2-0 2-0 4-2 1-2 0-2 2-1 
 7 UKS Regulice (k. Chrzanowa)3-5 3-2 2-3 0-5 1-4 2-4     3-1 3-1 2-0 0-1 2-1 4-0 3-0 
 8 LKS Żarki0-1 0-3 1-3 0-2 2-1 2-1 2-2     2-1 3-1 2-2 0-4 2-3 5-0 
 9 Start Kamień1-1 0-3 1-1 2-2 6-2 0-2 3-1 0-0     1-0 2-1 6-1 1-1 0-0 
 10 Ruch Młoszowa0-1 5-2 3-0 0-4 3-2 1-1 1-2 0-0 2-3     2-0 4-2 3-1 2-0 
 11 Nadwiślanka Okleśna0-3 1-3 1-1 1-0 1-0 1-1 4-4 1-0 3-0 0-2     1-0 2-2 2-1 
 12 Arka Babice0-3 0-2 0-2 0-2 0-0 1-2 1-0 0-1 2-5 0-2 1-4     2-1 0-0 
 13 Promyk Bolęcin0-2 1-2 1-3 0-3 0-3 0-1 0-0 1-3 0-2 3-1 5-0 2-2     4-3 
 14 Tęcza Tenczynek0-2 0-1 0-1 2-6 0-7 0-3 1-1 1-3 0-0 1-2 4-2 2-4 3-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Promyk Bolęcin 0-2 Tempo Płaza
LKS Żarki 1-3 MKS II Trzebinia/Siersza
Arka Babice 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska 2-2 Start Kamień
Korona Lgota 2-1 Tęcza Tenczynek
Ruch Młoszowa 3-2 Zagórzanka Zagórze
Fablok II Chrzanów 6-0 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Tempo Płaza 4-2 Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek 1-2 Ruch Młoszowa
Start Kamień 0-2 Korona Lgota
Fablok II Chrzanów 5-0 Arka Babice
MKS II Trzebinia/Siersza 6-0 Nadwiślanka Okleśna
Promyk Bolęcin 1-3 LKS Żarki
Wolanka Wola Filipowska 6-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 3 - 31 sierpnia

LKS Żarki 0-1 Tempo Płaza
Nadwiślanka Okleśna 2-2 Promyk Bolęcin
Arka Babice 0-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Fablok II Chrzanów
Korona Lgota 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Ruch Młoszowa 2-3 Start Kamień
Zagórzanka Zagórze 1-2 Tęcza Tenczynek

Kolejka 4 - 3-4 września

Tempo Płaza 1-0 Tęcza Tenczynek
Start Kamień 6-2 Zagórzanka Zagórze
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Ruch Młoszowa
Fablok II Chrzanów 5-1 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 5-0 Wolanka Wola Filipowska
Promyk Bolęcin 2-2 Arka Babice
LKS Żarki 2-2 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 5 - 10-11 września

Nadwiślanka Okleśna 0-3 Tempo Płaza
Arka Babice 0-1 LKS Żarki
Wolanka Wola Filipowska 5-2 Promyk Bolęcin
Korona Lgota 0-3 MKS II Trzebinia/Siersza
Ruch Młoszowa 0-4 Fablok II Chrzanów
Zagórzanka Zagórze 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Tęcza Tenczynek 0-0 Start Kamień

Kolejka 6 - 17-18 września

Tempo Płaza 6-0 Start Kamień
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-0 Tęcza Tenczynek
Fablok II Chrzanów 0-1 Zagórzanka Zagórze
MKS II Trzebinia/Siersza 1-0 Ruch Młoszowa
Promyk Bolęcin 0-1 Korona Lgota
LKS Żarki 0-3 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanka Okleśna 1-0 Arka Babice

Kolejka 7 - 24-25 września

Arka Babice 0-3 Tempo Płaza
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Nadwiślanka Okleśna
Korona Lgota 1-5 LKS Żarki
Ruch Młoszowa 3-1 Promyk Bolęcin
Zagórzanka Zagórze 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Tęcza Tenczynek 2-6 Fablok II Chrzanów
Start Kamień 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 8 - 1-2 października

Tempo Płaza 2-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Fablok II Chrzanów 4-3 Start Kamień
MKS II Trzebinia/Siersza 5-3 Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin 0-3 Zagórzanka Zagórze
LKS Żarki 3-1 Ruch Młoszowa
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Korona Lgota
Arka Babice 0-2 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 9 - 8-9 października

Wolanka Wola Filipowska 1-0 Tempo Płaza
Korona Lgota 1-2 Arka Babice
Ruch Młoszowa 2-0 Nadwiślanka Okleśna
Zagórzanka Zagórze 0-1 LKS Żarki
Tęcza Tenczynek 3-2 Promyk Bolęcin
Start Kamień 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-5 Fablok II Chrzanów

Kolejka 10 - 15-16 października

Tempo Płaza 0-1 Fablok II Chrzanów
MKS II Trzebinia/Siersza 5-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Promyk Bolęcin 0-2 Start Kamień
LKS Żarki 5-0 Tęcza Tenczynek
Nadwiślanka Okleśna 1-0 Zagórzanka Zagórze
Arka Babice 0-2 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Korona Lgota

Kolejka 11 - 22-23 października

Korona Lgota 3-2 Tempo Płaza
Ruch Młoszowa 5-2 Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze 2-2 Arka Babice
Tęcza Tenczynek 4-2 Nadwiślanka Okleśna
Start Kamień 0-0 LKS Żarki
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-0 Promyk Bolęcin
Fablok II Chrzanów 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 12 - 29-30 października

Tempo Płaza 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Promyk Bolęcin 0-3 Fablok II Chrzanów
LKS Żarki 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Start Kamień
Arka Babice 0-0 Tęcza Tenczynek
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Zagórzanka Zagórze
Korona Lgota 2-0 Ruch Młoszowa

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Ruch Młoszowa 0-1 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 2-0 Korona Lgota
Tęcza Tenczynek 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień 6-1 Arka Babice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Nadwiślanka Okleśna
Fablok II Chrzanów 9-0 LKS Żarki
Promyk Bolęcin 1-3 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 14 - 17 maja

Nadwiślanka Okleśna 1-0 Fablok II Chrzanów 16 maja
Tempo Płaza 3-1 Promyk Bolęcin
MKS II Trzebinia/Siersza 4-1 LKS Żarki
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Arka Babice
Start Kamień 0-3 Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek 0-3 Korona Lgota
Zagórzanka Zagórze 2-1 Ruch Młoszowa

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-2 Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze 1-1 Tempo Płaza
Ruch Młoszowa 2-0 Tęcza Tenczynek 19 kwietnia
Korona Lgota 2-0 Start Kamień
Arka Babice 0-2 Fablok II Chrzanów
Nadwiślanka Okleśna 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
LKS Żarki 2-3 Promyk Bolęcin

Kolejka 16 - 15-16 kwietnia

Tempo Płaza 1-0 LKS Żarki
Promyk Bolęcin 5-0 Nadwiślanka Okleśna
MKS II Trzebinia/Siersza 1-3 Arka Babice
Fablok II Chrzanów 0-2 Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-4 Korona Lgota
Start Kamień 1-0 Ruch Młoszowa
Tęcza Tenczynek 0-7 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Tęcza Tenczynek 0-2 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 2-0 Start Kamień
Ruch Młoszowa 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Lgota 1-2 Fablok II Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Arka Babice 2-1 Promyk Bolęcin
Nadwiślanka Okleśna 1-0 LKS Żarki

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Tempo Płaza 5-0 Nadwiślanka Okleśna
LKS Żarki 0-4 Arka Babice
Promyk Bolęcin 1-2 Wolanka Wola Filipowska
MKS II Trzebinia/Siersza 0-1 Korona Lgota
Fablok II Chrzanów 6-1 Ruch Młoszowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-4 Zagórzanka Zagórze
Start Kamień 0-0 Tęcza Tenczynek

Kolejka 19 - 3 maja

Start Kamień 1-1 Tempo Płaza
Tęcza Tenczynek 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zagórzanka Zagórze 2-1 Fablok II Chrzanów
Ruch Młoszowa 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Korona Lgota 0-2 Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska 4-1 LKS Żarki
Arka Babice 1-4 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 20 - 6-7 maja

Tempo Płaza 2-0 Arka Babice
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Wolanka Wola Filipowska
LKS Żarki 2-1 Korona Lgota
Promyk Bolęcin 3-1 Ruch Młoszowa
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Zagórzanka Zagórze
Fablok II Chrzanów 4-0 Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Start Kamień

Kolejka 21 - 13-14 maja

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-5 Tempo Płaza
Start Kamień 2-2 Fablok II Chrzanów
Tęcza Tenczynek 0-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Zagórzanka Zagórze 5-0 Promyk Bolęcin
Ruch Młoszowa 0-0 LKS Żarki
Korona Lgota 4-2 Nadwiślanka Okleśna
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Arka Babice

Kolejka 22 - 20-21 maja

Tempo Płaza 0-0 Wolanka Wola Filipowska
Arka Babice 1-2 Korona Lgota
Nadwiślanka Okleśna 0-2 Ruch Młoszowa
LKS Żarki 2-1 Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin 4-3 Tęcza Tenczynek
MKS II Trzebinia/Siersza 3-2 Start Kamień
Fablok II Chrzanów 1-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 23 - 27-28 maja

Fablok II Chrzanów 0-3 Tempo Płaza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 MKS II Trzebinia/Siersza
Start Kamień 1-1 Promyk Bolęcin
Tęcza Tenczynek 1-3 LKS Żarki
Zagórzanka Zagórze 3-2 Nadwiślanka Okleśna
Ruch Młoszowa 4-2 Arka Babice
Korona Lgota 1-1 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Tempo Płaza 4-1 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 1-0 Ruch Młoszowa
Arka Babice 0-0 Zagórzanka Zagórze
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Tęcza Tenczynek
LKS Żarki 2-1 Start Kamień
Promyk Bolęcin 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MKS II Trzebinia/Siersza 3-1 Fablok II Chrzanów

Kolejka 25 - 11 czerwca

MKS II Trzebinia/Siersza 2-0 Tempo Płaza
Fablok II Chrzanów 2-1 Promyk Bolęcin
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 LKS Żarki
Start Kamień 2-1 Nadwiślanka Okleśna
Tęcza Tenczynek 2-4 Arka Babice
Zagórzanka Zagórze 3-2 Wolanka Wola Filipowska
Ruch Młoszowa 1-1 Korona Lgota

Kolejka 26 - 18 czerwca

MKS II Trzebinia/Siersza 6-0 Promyk Bolęcin
Tempo Płaza 3-1 Ruch Młoszowa
Korona Lgota 1-0 Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska 5-1 Tęcza Tenczynek
Arka Babice 2-5 Start Kamień
Nadwiślanka Okleśna 4-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
LKS Żarki 0-2 Fablok II Chrzanów

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wolanka Wola Filipowska 3:4 Victoria Zalas
Korona Lgota 3:1 Wisła Jankowice
MKS Fablok Chrzanów 1:0 Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Jutrzenka Ostrężnica
Start Kamień 3:0 UKS Dulowa
Orzeł Balin 3:2 MZKS Alwernia

Losowa galeria

Pogorzanka Pogorzyce - Promyk Bolęcin 1:2 [26.05.2012]
Ładowanie...

Facebook