LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 199, wczoraj: 253
ogółem: 1 232 370

statystyki szczegółowe

Klasa A 04/05

 

Klasa A 2004/2005, grupa: Chrzanów
 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Kwaczała 24 57 17 6 1 52-18 11 0 1 29-10 6 6 0 23-8





2.  Tempo Płaza 24 49 15 4 5 59-26 10 2 0 37-11 5 2 5 22-15





3.  Fablok II Chrzanów 24 43 12 7 5 54-28 7 3 2 35-11 5 4 3 19-17





4.  Start Kamień 24 42 12 6 6 47-31 7 3 2 25-11 5 3 4 22-20





5.  Korona Lgota 24 41 12 5 7 45-35 7 2 3 29-18 5 3 4 16-17 2 3 1 0 1 2-2
6.  Zagórzanka Zagórze 24 41 12 5 7 52-36 7 4 1 30-16 5 1 6 22-20 2 3 1 0 1 2-2
7.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 24 33 9 6 9 37-37 5 2 5 18-18 4 4 4 19-19





8.  MKS II Trzebinia/Siersza 24 32 9 5 10 40-43 6 3 3 24-19 3 2 7 16-24





9.  Nadwiślanka Okleśna 24 30 9 3 12 36-39 5 2 5 19-16 4 1 7 17-23





10.  Wolanka Wola Filipowska 24 25 7 4 13 34-43 4 2 6 16-17 3 2 7 18-26





11.  Ruch Młoszowa 24 18 5 3 16 32-57 4 2 6 21-26 1 1 10 11-31





12.  Tęcza Tenczynek 24 16 4 4 16 31-64 2 2 8 17-31 2 2 8 14-33





13.  Promyk Bolęcin 24 10 2 4 18 15-77 1 4 7 7-23 1 0 11 8-54







 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Unia Kwaczała    3-2 2-1 2-1 3-0 2-1 0-1 2-1 2-1 2-0 2-1 5-1 4-0 
 2 Tempo Płaza0-0     4-1 4-3 5-0 4-3 4-0 2-1 2-1 2-0 1-1 4-0 5-1 
 3 Fablok II Chrzanów0-0 1-0     1-1 1-1 1-3 2-4 5-0 4-1 2-1 4-0 7-0 7-0 
 4 Start Kamień0-2 2-2 1-0     3-0 2-1 1-1 3-1 4-0 0-0 0-2 3-1 6-1 
 5 Korona Lgota1-1 1-1 2-4 2-1     1-0 3-2 2-1 1-2 6-2 3-1 1-2 6-1 
 6 Zagórzanka Zagórze1-1 1-0 2-2 2-0 2-1     2-2 3-1 1-2 4-3 3-1 3-3 6-0 
 7 UKS Regulice (k. Chrzanowa)1-1 4-1 1-2 1-3 1-1 2-0     0-1 0-3 2-1 4-1 2-1 0-3* 
 8 MKS II Trzebinia/Siersza2-2 1-2 1-1 1-2 1-4 5-2 1-1     3-2 3-2 2-0 2-1 2-0 
 9 Nadwiślanka Okleśna1-2 2-1 1-1 0-1 0-2 1-3 3-1 1-1     1-2 4-0 2-1 3-1 
 10 Wolanka Wola Filipowska0-4 0-1 1-2 1-1 1-1 0-1 0-1 3-1 2-1     2-1 2-3 4-0 
 11 Ruch Młoszowa1-6 0-3 0-0 2-4 0-2 0-0 2-1 2-4 2-0 2-4     2-1 8-1 
 12 Tęcza Tenczynek0-2 0-6 1-3 3-4 0-1 2-3 1-1 1-4 1-3 1-1 4-3     3-0 
 13 Promyk Bolęcin1-2 0-3 1-2 1-1 0-3 0-5 0-4 0-0 1-1 1-2 2-0 0-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Zagórzanka Zagórze
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Ruch Młoszowa 2-4 Wolanka Wola Filipowska
Promyk Bolęcin 0-3 Tempo Płaza 25 sierpnia
mecz przerwano w 65. minucie przy stanie 0-3 - utrzymano wynik z boiska
Start Kamień 1-0 Fablok II Chrzanów
Unia Kwaczała 3-0 Korona Lgota

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Unia Kwaczała.
 
Fablok II Chrzanów 7-0 Tęcza Tenczynek
Tempo Płaza 4-3 Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska 4-0 Promyk Bolęcin
MKS II Trzebinia/Siersza 2-0 Ruch Młoszowa
Zagórzanka Zagórze 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Lgota 1-2 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: Fablok II Chrzanów.
 
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Unia Kwaczała
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Korona Lgota
Ruch Młoszowa 0-0 Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin 0-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Start Kamień 0-0 Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek 0-6 Tempo Płaza

Kolejka 4 - 4-5 września

Pauza: Tempo Płaza.
 
Unia Kwaczała 2-1 Fablok II Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska 2-3 Tęcza Tenczynek
MKS II Trzebinia/Siersza 1-2 Start Kamień
Zagórzanka Zagórze 6-0 Promyk Bolęcin
Korona Lgota 3-1 Ruch Młoszowa
Nadwiślanka Okleśna 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 5 - 11-12 września

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Unia Kwaczała
Ruch Młoszowa 2-0 Nadwiślanka Okleśna
Promyk Bolęcin 0-3 Korona Lgota
Start Kamień 2-1 Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek 1-4 MKS II Trzebinia/Siersza
Fablok II Chrzanów 1-0 Tempo Płaza

Kolejka 6 - 18-19 września

Pauza: MKS II Trzebinia/Siersza.
 
Unia Kwaczała 3-2 Tempo Płaza
Wolanka Wola Filipowska 1-2 Fablok II Chrzanów
Zagórzanka Zagórze 3-3 Tęcza Tenczynek
Korona Lgota 2-1 Start Kamień
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Promyk Bolęcin
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Ruch Młoszowa

Kolejka 7 - 22 września

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Ruch Młoszowa 1-6 Unia Kwaczała
Promyk Bolęcin 0-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Start Kamień 4-0 Nadwiślanka Okleśna
Tęcza Tenczynek 0-1 Korona Lgota
Tempo Płaza 2-0 Wolanka Wola Filipowska
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Fablok II Chrzanów

Kolejka 8 - 25-26 września

Pauza: Korona Lgota.
 
Unia Kwaczała 2-0 Wolanka Wola Filipowska
MKS II Trzebinia/Siersza 1-2 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 2-2 Fablok II Chrzanów
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-3 Start Kamień
Ruch Młoszowa 8-1 Promyk Bolęcin

Kolejka 9 - 2-3 października

Pauza: Nadwiślanka Okleśna.
 
Promyk Bolęcin 1-2 Unia Kwaczała
Start Kamień 0-2 Ruch Młoszowa
Tęcza Tenczynek 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Fablok II Chrzanów 1-1 Korona Lgota
Tempo Płaza 4-3 Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska 3-1 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 10 - 9-10 października

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Unia Kwaczała 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Zagórzanka Zagórze 4-3 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 1-1 Tempo Płaza
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Fablok II Chrzanów
Ruch Młoszowa 2-1 Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin 1-1 Start Kamień

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: Ruch Młoszowa.
 
Start Kamień 0-2 Unia Kwaczała
Tęcza Tenczynek 3-0 Promyk Bolęcin
Fablok II Chrzanów 2-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Tempo Płaza 2-1 Nadwiślanka Okleśna
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 5-2 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Unia Kwaczała 2-1 Zagórzanka Zagórze
Korona Lgota 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Tempo Płaza
Ruch Młoszowa 0-0 Fablok II Chrzanów
Start Kamień 3-1 Tęcza Tenczynek

Kolejka 13 - 30-31 października

Pauza: Start Kamień.
 
Tęcza Tenczynek 0-2 Unia Kwaczała
Fablok II Chrzanów 7-0 Promyk Bolęcin
Tempo Płaza 1-1 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MKS II Trzebinia/Siersza 3-2 Nadwiślanka Okleśna
Zagórzanka Zagórze 2-1 Korona Lgota

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Korona Lgota 1-1 Unia Kwaczała
Zagórzanka Zagórze 1-2 Nadwiślanka Okleśna 20 kwietnia
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Ruch Młoszowa 20 kwietnia
Tempo Płaza 5-1 Promyk Bolęcin 20 kwietnia
Fablok II Chrzanów 1-1 Start Kamień

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Unia Kwaczała.
 
Tęcza Tenczynek 1-3 Fablok II Chrzanów
Start Kamień 2-2 Tempo Płaza
Promyk Bolęcin 1-2 Wolanka Wola Filipowska
Ruch Młoszowa 2-4 MKS II Trzebinia/Siersza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Zagórzanka Zagórze
Nadwiślanka Okleśna 0-2 Korona Lgota

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: Fablok II Chrzanów.
 
Unia Kwaczała 2-1 Nadwiślanka Okleśna
Korona Lgota 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zagórzanka Zagórze 3-1 Ruch Młoszowa
MKS II Trzebinia/Siersza 2-0 Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Start Kamień
Tempo Płaza 4-0 Tęcza Tenczynek

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: Tempo Płaza.
 
Fablok II Chrzanów 0-0 Unia Kwaczała
Tęcza Tenczynek 1-1 Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień 3-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Promyk Bolęcin 0-5 Zagórzanka Zagórze
Ruch Młoszowa 0-2 Korona Lgota
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
Unia Kwaczała 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Nadwiślanka Okleśna 4-0 Ruch Młoszowa
Korona Lgota 6-1 Promyk Bolęcin
Zagórzanka Zagórze 2-0 Start Kamień
MKS II Trzebinia/Siersza 2-1 Tęcza Tenczynek
Tempo Płaza 4-1 Fablok II Chrzanów

Kolejka 19 - 7-8 maja

Pauza: MKS II Trzebinia/Siersza.
 
Tempo Płaza 0-0 Unia Kwaczała
Fablok II Chrzanów 2-1 Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek 2-3 Zagórzanka Zagórze
Start Kamień 3-0 Korona Lgota
Promyk Bolęcin 1-1 Nadwiślanka Okleśna
Ruch Młoszowa 2-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 20 - 14-15 maja

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Fablok II Chrzanów 5-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Unia Kwaczała 2-1 Ruch Młoszowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Promyk Bolęcin
(wo)
na boisku 5-4
Nadwiślanka Okleśna 0-1 Start Kamień
Korona Lgota 1-2 Tęcza Tenczynek
Wolanka Wola Filipowska 0-1 Tempo Płaza

Kolejka 21 - 21-22 maja

Pauza: Korona Lgota.
 
Wolanka Wola Filipowska 0-4 Unia Kwaczała
Tempo Płaza 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Fablok II Chrzanów 1-3 Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek 1-3 Nadwiślanka Okleśna
Start Kamień 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Promyk Bolęcin 2-0 Ruch Młoszowa

Kolejka 22 - 25 maja

Pauza: Nadwiślanka Okleśna.
 
Unia Kwaczała 4-0 Promyk Bolęcin
Ruch Młoszowa 2-4 Start Kamień
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Tęcza Tenczynek
Korona Lgota 2-4 Fablok II Chrzanów
Zagórzanka Zagórze 1-0 Tempo Płaza 26 maja
MKS II Trzebinia/Siersza 3-2 Wolanka Wola Filipowska 26 maja

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
MKS II Trzebinia/Siersza 2-2 Unia Kwaczała
Wolanka Wola Filipowska 0-1 Zagórzanka Zagórze
Tempo Płaza 5-0 Korona Lgota
Fablok II Chrzanów 4-1 Nadwiślanka Okleśna
Tęcza Tenczynek 4-3 Ruch Młoszowa
Start Kamień 6-1 Promyk Bolęcin

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Ruch Młoszowa.
 
Unia Kwaczała 2-1 Start Kamień
Promyk Bolęcin 0-0 Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Fablok II Chrzanów
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Tempo Płaza
Korona Lgota 6-2 Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze 3-1 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 25 - 12 czerwca

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Zagórzanka Zagórze 1-1 Unia Kwaczała
MKS II Trzebinia/Siersza 1-4 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Nadwiślanka Okleśna
Tempo Płaza 4-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Fablok II Chrzanów 4-0 Ruch Młoszowa
Tęcza Tenczynek 3-4 Start Kamień

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: Start Kamień.
 
Unia Kwaczała 5-1 Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin 1-2 Fablok II Chrzanów
Ruch Młoszowa 0-3 Tempo Płaza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanka Okleśna 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Korona Lgota 1-0 Zagórzanka Zagórze
 

Baraże o udział w Klasie A, grupa: Chrzanów
Promyk Bolęcin 2-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
w Płazie

 Źródło: http://www.90minut.pl
 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wolanka Wola Filipowska 3:4 Victoria Zalas
Korona Lgota 3:1 Wisła Jankowice
MKS Fablok Chrzanów 1:0 Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Jutrzenka Ostrężnica
Start Kamień 3:0 UKS Dulowa
Orzeł Balin 3:2 MZKS Alwernia

Losowa galeria

Zryw Brodła - Promyk Bolęcin 0:8 [09.10.2011]
Ładowanie...

Facebook