LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 234, wczoraj: 331
ogółem: 1 232 152

statystyki szczegółowe

Klasa A 03/04

 

Klasa A 2003/2004, grupa: Chrzanów
 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Balin 30 75 24 3 3 88-33 13 1 1 51-15 11 2 2 37-18





2.  Przemsza Klucze 30 74 23 5 2 78-25 11 4 0 36-7 12 1 2 42-18





3.  Spójnia Osiek-Zimnodół 30 73 23 4 3 87-20 12 2 1 52-8 11 2 2 35-12





4.  KS Olkusz 30 57 18 3 9 67-50 11 1 3 42-15 7 2 6 25-35





5.  Laskowianka Laski 30 49 15 4 11 46-43 12 0 3 30-17 3 4 8 16-26





6.  MKS II Trzebinia/Siersza 30 48 15 3 12 61-49 10 1 4 40-22 5 2 8 21-27





7.  Tempo Płaza 30 44 13 5 12 54-55 8 1 6 29-26 5 4 6 25-29





8.  Korona Lgota 30 34 10 4 16 50-64 7 2 6 32-33 3 2 10 18-31 2 4 1 1 0 5-2
9.  Tęcza Tenczynek 30 34 10 4 16 40-60 6 3 6 23-23 4 1 10 17-37 2 1 0 1 1 2-5
10.  Zagórzanka Zagórze 30 33 9 6 15 45-59 5 4 6 20-19 4 2 9 25-40





11.  Ruch Młoszowa 30 32 10 2 18 50-77 8 1 6 35-28 2 1 12 15-49





12.  Nadwiślanka Okleśna 30 31 8 7 15 36-48 4 4 7 19-23 4 3 8 17-25





13.  Wolanka Wola Filipowska 30 29 8 5 17 44-72 6 3 6 29-33 2 2 11 15-39 2 3 1 0 1 4-3
14.  Przebój II Wolbrom 30 29 9 2 19 49-68 6 2 7 31-30 3 0 12 18-38 2 3 1 0 1 3-4
15.  Promyk Bolęcin 30 24 7 3 20 25-59 6 1 8 16-19 1 2 12 9-40





16.  Fablok II Chrzanów 30 23 7 2 21 36-74 5 1 9 24-29 2 1 12 12-45







 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Balin    5-1 0-1 8-1 2-1 2-1 2-2 2-1 3-1 3-1 6-0 3-0 4-2 4-1 5-2 2-0 
 2 Przemsza Klucze3-3     1-1 3-0 0-0 2-0 2-1 2-0 1-0 3-0 6-0 0-0 5-1 1-0 3-1 4-0 
 3 Spójnia Osiek-Zimnodół1-1 0-0     8-1 1-0 0-1 3-1 2-1 2-0 9-1 4-1 4-0 6-0 3-0 3-1 6-0 
 4 KS Olkusz1-2 1-2 1-2     1-1 3-0 2-1 3-1 6-2 3-0 3-2 1-0 3-0 6-1 3-1 5-0 
 5 Laskowianka Laski2-1 0-3* 1-0 0-4     2-1 4-3 2-1 3-1 2-1 0-1 1-0 2-0 3-0* 3-0* 5-1 
 6 MKS II Trzebinia/Siersza2-1 2-0 1-3 0-1 2-3     3-0* 2-1 1-1 5-2 6-2 2-1 3-1 4-2 6-0 1-4 
 7 Tempo Płaza1-6 2-4 1-4 2-2 2-3 1-0     1-2 2-0 1-2 4-2 4-0 3-1 1-0 2-0 2-0 
 8 Korona Lgota0-3 1-7 1-4 1-3 1-0 3-0 3-3     4-1 2-1 3-0 1-5 1-3 5-1 1-1 5-1 
 9 Tęcza Tenczynek0-4 3-4 1-1 1-2 1-0 1-2 2-2 1-1     0-2 2-0 1-3 2-0 3-0* 2-1 3-1 
 10 Zagórzanka Zagórze1-2 0-2 0-2 4-0 1-1 0-1 1-0 3-1 5-2     2-0 0-0 1-1 0-4 0-1 2-2 
 11 Ruch Młoszowa2-3 1-2 0-3 2-5 5-1 4-1 2-2 3-1 0-1 5-3     3-2 2-1 2-1 3-0* 1-2 
 12 Nadwiślanka Okleśna1-3 2-3 0-3 1-1 0-0 2-1 2-3 0-1 1-2 1-1 1-2     1-1 2-1 2-0 3-1 
 13 Wolanka Wola Filipowska2-3 1-4 1-3 2-1 3-2 3-3 1-2 0-4 4-1 3-2 2-2 3-2     1-3 1-1 2-0 
 14 Przebój II Wolbrom1-2 0-3* 3-5 2-3 4-2 1-5 1-2 4-0 4-1 2-2 3-2 0-0 0-3*     3-0 3-0 
 15 Promyk Bolęcin0-1 0-3* 1-0 0-1 2-0 0-0 0-1 6-3 0-1 1-3 1-0 1-2 3-0 0-4     1-0 
 16 Fablok II Chrzanów1-2 0-4 0-3 1-0 1-2 3-5 1-2 0-0 1-3 0-4 6-1 1-2 3-1 3-0 3-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Zagórzanka Zagórze 3-1 Korona Lgota
Ruch Młoszowa 3-0 Promyk Bolęcin
(wo)
Promyk złamał przepis dotyczący młodzieżowców - na boisku 4-3
MKS II Trzebinia/Siersza 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
KS Olkusz 5-0 Fablok II Chrzanów
Tęcza Tenczynek 1-3 Nadwiślanka Okleśna
Laskowianka Laski 2-1 Orzeł Balin
Przebój II Wolbrom 1-2 Tempo Płaza
Wolanka Wola Filipowska 1-4 Przemsza Klucze

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Korona Lgota 3-3 Tempo Płaza
Orzeł Balin 4-1 Przebój II Wolbrom
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Laskowianka Laski
Nadwiślanka Okleśna 2-3 Przemsza Klucze
Fablok II Chrzanów 1-3 Tęcza Tenczynek
Spójnia Osiek-Zimnodół 8-1 KS Olkusz
Promyk Bolęcin 0-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Zagórzanka Zagórze 2-0 Ruch Młoszowa

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Ruch Młoszowa 3-1 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 5-2 Zagórzanka Zagórze
KS Olkusz 3-1 Promyk Bolęcin
Tęcza Tenczynek 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół
Przemsza Klucze 4-0 Fablok II Chrzanów
Laskowianka Laski 1-0 Nadwiślanka Okleśna
Przebój II Wolbrom 0-3 Wolanka Wola Filipowska
(wo)
w drużynie Przeboju grali nieuprawnieni zawodnicy - na boisku 6-0
Tempo Płaza 1-6 Orzeł Balin

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Korona Lgota 0-3 Orzeł Balin
Wolanka Wola Filipowska 1-2 Tempo Płaza
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Przebój II Wolbrom
Fablok II Chrzanów 1-2 Laskowianka Laski
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-0 Przemsza Klucze
Promyk Bolęcin 0-1 Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze 4-0 KS Olkusz
Ruch Młoszowa 4-1 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 5 - 6-7 września

MKS II Trzebinia/Siersza 2-1 Korona Lgota
KS Olkusz 3-2 Ruch Młoszowa
Tęcza Tenczynek 0-2 Zagórzanka Zagórze
Przemsza Klucze 3-1 Promyk Bolęcin
Laskowianka Laski 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół
Przebój II Wolbrom 3-0 Fablok II Chrzanów
Tempo Płaza 4-0 Nadwiślanka Okleśna
Orzeł Balin 4-2 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 6 - 13-14 września

Korona Lgota 1-3 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Orzeł Balin
Fablok II Chrzanów 1-2 Tempo Płaza
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-0 Przebój II Wolbrom
Promyk Bolęcin 2-0 Laskowianka Laski
Zagórzanka Zagórze 0-2 Przemsza Klucze
Ruch Młoszowa 0-1 Tęcza Tenczynek
MKS II Trzebinia/Siersza 0-1 KS Olkusz

Kolejka 7 - 17 września

KS Olkusz 3-1 Korona Lgota
Tęcza Tenczynek 1-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Przemsza Klucze 6-0 Ruch Młoszowa
Laskowianka Laski 2-1 Zagórzanka Zagórze
Przebój II Wolbrom 3-0 Promyk Bolęcin
Tempo Płaza 1-4 Spójnia Osiek-Zimnodół
Orzeł Balin 2-0 Fablok II Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 8 - 20-21 września

Korona Lgota 1-5 Nadwiślanka Okleśna
Fablok II Chrzanów 3-1 Wolanka Wola Filipowska
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Orzeł Balin
Promyk Bolęcin 0-1 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 0-4 Przebój II Wolbrom 21 marca
pierwotnie mecz się nie odbył - brak gości
Ruch Młoszowa 5-1 Laskowianka Laski
MKS II Trzebinia/Siersza 2-0 Przemsza Klucze
KS Olkusz 6-2 Tęcza Tenczynek

Kolejka 9 - 27-28 września

Tęcza Tenczynek 1-1 Korona Lgota
Przemsza Klucze 3-0 KS Olkusz
Laskowianka Laski 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Przebój II Wolbrom 3-2 Ruch Młoszowa
Tempo Płaza 1-2 Zagórzanka Zagórze
Orzeł Balin 5-2 Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Fablok II Chrzanów

Kolejka 10 - 4-5 października

Korona Lgota 5-1 Fablok II Chrzanów
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-0 Nadwiślanka Okleśna
Promyk Bolęcin 3-0 Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze 1-2 Orzeł Balin
Ruch Młoszowa 2-2 Tempo Płaza
MKS II Trzebinia/Siersza 4-2 Przebój II Wolbrom
KS Olkusz 1-1 Laskowianka Laski
Tęcza Tenczynek 3-4 Przemsza Klucze

Kolejka 11 - 11-12 października

Przemsza Klucze 2-0 Korona Lgota
Laskowianka Laski 3-1 Tęcza Tenczynek
Przebój II Wolbrom 2-3 KS Olkusz
Tempo Płaza 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Orzeł Balin 6-0 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Zagórzanka Zagórze
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Promyk Bolęcin
Fablok II Chrzanów 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół

Kolejka 12 - 18-19 października

Korona Lgota 1-4 Spójnia Osiek-Zimnodół
Promyk Bolęcin 1-0 Fablok II Chrzanów
Zagórzanka Zagórze 0-0 Nadwiślanka Okleśna
Ruch Młoszowa 2-1 Wolanka Wola Filipowska
MKS II Trzebinia/Siersza 2-1 Orzeł Balin
KS Olkusz 2-1 Tempo Płaza
Tęcza Tenczynek 3-0 Przebój II Wolbrom
(wo)
w drużynie Przeboju grali nieuprawnieni zawodnicy - na boisku 1-2
Przemsza Klucze 0-0 Laskowianka Laski

Kolejka 13 - 25-26 października

Laskowianka Laski 2-1 Korona Lgota
Przebój II Wolbrom 0-3 Przemsza Klucze
(wo)
w drużynie Przeboju grali nieuprawnieni zawodnicy - na boisku 4-0
Tempo Płaza 2-0 Tęcza Tenczynek
Orzeł Balin 8-1 KS Olkusz
Wolanka Wola Filipowska 3-3 MKS II Trzebinia/Siersza
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Ruch Młoszowa
Fablok II Chrzanów 0-4 Zagórzanka Zagórze
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Promyk Bolęcin

Kolejka 14 - 2 listopada

Korona Lgota 1-1 Promyk Bolęcin
Zagórzanka Zagórze 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
Ruch Młoszowa 1-2 Fablok II Chrzanów
MKS II Trzebinia/Siersza 2-1 Nadwiślanka Okleśna
KS Olkusz 3-0 Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek 0-4 Orzeł Balin
Przemsza Klucze 2-1 Tempo Płaza
Laskowianka Laski 3-0 Przebój II Wolbrom
(wo)
w drużynie Przeboju grali nieuprawnieni zawodnicy - na boisku 2-2

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Przebój II Wolbrom 4-0 Korona Lgota
Tempo Płaza 2-3 Laskowianka Laski
Orzeł Balin 5-1 Przemsza Klucze
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Tęcza Tenczynek
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 4-1 gdy jeden z zawodników Tęczy uderzył arbitra - utrzymano wynik z boiska
Nadwiślanka Okleśna 1-1 KS Olkusz
Fablok II Chrzanów 3-5 MKS II Trzebinia/Siersza
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Ruch Młoszowa
Promyk Bolęcin 1-3 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 3-4 kwietnia

Tempo Płaza 1-2 Korona Lgota
Przebój II Wolbrom 1-2 Orzeł Balin
Laskowianka Laski 2-0 Wolanka Wola Filipowska
Przemsza Klucze 0-0 Nadwiślanka Okleśna
Tęcza Tenczynek 3-1 Fablok II Chrzanów
KS Olkusz 1-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
MKS II Trzebinia/Siersza 6-0 Promyk Bolęcin
Ruch Młoszowa 5-3 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 10 kwietnia

Korona Lgota 3-0 Ruch Młoszowa
Zagórzanka Zagórze 0-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Promyk Bolęcin 0-1 KS Olkusz
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Tęcza Tenczynek
Fablok II Chrzanów 0-4 Przemsza Klucze
Nadwiślanka Okleśna 0-0 Laskowianka Laski
Wolanka Wola Filipowska 1-3 Przebój II Wolbrom
Orzeł Balin 2-2 Tempo Płaza

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 17-18 kwietnia

Orzeł Balin 2-1 Korona Lgota
Tempo Płaza 3-1 Wolanka Wola Filipowska
Przebój II Wolbrom 0-0 Nadwiślanka Okleśna
Laskowianka Laski 5-1 Fablok II Chrzanów
Przemsza Klucze 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół
Tęcza Tenczynek 2-1 Promyk Bolęcin
KS Olkusz 3-0 Zagórzanka Zagórze
MKS II Trzebinia/Siersza 6-2 Ruch Młoszowa

Kolejka 19 (pierwotnie 16) - 21 kwietnia

Przemsza Klucze 5-1 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 2-1 Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin 1-0 Ruch Młoszowa
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Fablok II Chrzanów 1-0 KS Olkusz 22 kwietnia
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Tęcza Tenczynek
Orzeł Balin 2-1 Laskowianka Laski
Tempo Płaza 1-0 Przebój II Wolbrom

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Korona Lgota 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Ruch Młoszowa 2-5 KS Olkusz
Zagórzanka Zagórze 5-2 Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin 0-3 Przemsza Klucze
(wo)
w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-6
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Laskowianka Laski
Fablok II Chrzanów 3-0 Przebój II Wolbrom
Nadwiślanka Okleśna 2-3 Tempo Płaza
Wolanka Wola Filipowska 2-3 Orzeł Balin

Kolejka 21 - 1-2 maja

Wolanka Wola Filipowska 0-4 Korona Lgota
Orzeł Balin 3-0 Nadwiślanka Okleśna
Tempo Płaza 2-0 Fablok II Chrzanów
Przebój II Wolbrom 3-5 Spójnia Osiek-Zimnodół
Laskowianka Laski 3-0 Promyk Bolęcin
(wo)
w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-1
Przemsza Klucze 3-0 Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek 2-0 Ruch Młoszowa
KS Olkusz 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 22 - 5 maja

Korona Lgota 1-3 KS Olkusz
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Tęcza Tenczynek
Ruch Młoszowa 1-2 Przemsza Klucze
Zagórzanka Zagórze 1-1 Laskowianka Laski
Promyk Bolęcin 0-4 Przebój II Wolbrom
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Tempo Płaza
Fablok II Chrzanów 1-2 Orzeł Balin
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 23 - 8-9 maja

Nadwiślanka Okleśna 0-1 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Fablok II Chrzanów
lub 2-0?
Orzeł Balin 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół
Tempo Płaza 2-0 Promyk Bolęcin
Przebój II Wolbrom 2-2 Zagórzanka Zagórze
Laskowianka Laski 0-1 Ruch Młoszowa
Przemsza Klucze 2-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Tęcza Tenczynek 1-2 KS Olkusz

Kolejka 24 - 15-16 maja

Korona Lgota 4-1 Tęcza Tenczynek
KS Olkusz 1-2 Przemsza Klucze
MKS II Trzebinia/Siersza 2-3 Laskowianka Laski
Ruch Młoszowa 2-1 Przebój II Wolbrom
Zagórzanka Zagórze 1-0 Tempo Płaza
Promyk Bolęcin 0-1 Orzeł Balin
Spójnia Osiek-Zimnodół 6-0 Wolanka Wola Filipowska
Fablok II Chrzanów 1-2 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 25 - 22-23 maja

Fablok II Chrzanów 0-0 Korona Lgota
Nadwiślanka Okleśna 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Promyk Bolęcin
Orzeł Balin 3-1 Zagórzanka Zagórze
Tempo Płaza 4-2 Ruch Młoszowa
Przebój II Wolbrom 1-5 MKS II Trzebinia/Siersza
Laskowianka Laski 0-4 KS Olkusz
Przemsza Klucze 1-0 Tęcza Tenczynek

Kolejka 26 - 29-30 maja

Korona Lgota 1-7 Przemsza Klucze
Tęcza Tenczynek 1-0 Laskowianka Laski
KS Olkusz 6-1 Przebój II Wolbrom
MKS II Trzebinia/Siersza 3-0 Tempo Płaza
(wo)
mecz przerwany w 45. minucie przy stanie 0-0 - zawodnicy gości czynnie znieważyli arbitra
Ruch Młoszowa 2-3 Orzeł Balin
Zagórzanka Zagórze 1-1 Wolanka Wola Filipowska
Promyk Bolęcin 1-2 Nadwiślanka Okleśna
Spójnia Osiek-Zimnodół 6-0 Fablok II Chrzanów

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Korona Lgota
Fablok II Chrzanów 3-0 Promyk Bolęcin
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska 2-2 Ruch Młoszowa
Orzeł Balin 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Tempo Płaza 2-2 KS Olkusz
Przebój II Wolbrom 4-1 Tęcza Tenczynek
Laskowianka Laski 0-3 Przemsza Klucze
(wo)
w drużynie Laskowianki grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-0

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Korona Lgota 1-0 Laskowianka Laski
Przemsza Klucze 1-0 Przebój II Wolbrom
Tęcza Tenczynek 2-2 Tempo Płaza
KS Olkusz 1-2 Orzeł Balin
MKS II Trzebinia/Siersza 3-1 Wolanka Wola Filipowska
Ruch Młoszowa 3-2 Nadwiślanka Okleśna
Zagórzanka Zagórze 2-2 Fablok II Chrzanów
Promyk Bolęcin 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół

Kolejka 29 - 13 czerwca

Promyk Bolęcin 6-3 Korona Lgota
Spójnia Osiek-Zimnodół 9-1 Zagórzanka Zagórze
Fablok II Chrzanów 6-1 Ruch Młoszowa
Nadwiślanka Okleśna 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Wolanka Wola Filipowska 2-1 KS Olkusz
Orzeł Balin 3-1 Tęcza Tenczynek
Tempo Płaza 2-4 Przemsza Klucze
Przebój II Wolbrom 4-2 Laskowianka Laski

Kolejka 30 - 19 czerwca

Korona Lgota 5-1 Przebój II Wolbrom
Laskowianka Laski 4-3 Tempo Płaza
Przemsza Klucze 3-3 Orzeł Balin
Tęcza Tenczynek 2-0 Wolanka Wola Filipowska
KS Olkusz 1-0 Nadwiślanka Okleśna
MKS II Trzebinia/Siersza 1-4 Fablok II Chrzanów
Ruch Młoszowa 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
Zagórzanka Zagórze 0-1 Promyk Bolęcin












Źródło: http://www.90minut.pl
 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wolanka Wola Filipowska 3:4 Victoria Zalas
Korona Lgota 3:1 Wisła Jankowice
MKS Fablok Chrzanów 1:0 Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Jutrzenka Ostrężnica
Start Kamień 3:0 UKS Dulowa
Orzeł Balin 3:2 MZKS Alwernia

Losowa galeria

Wolanka-Promyk(sparing) 7:2 [26.07.09]
Ładowanie...

Facebook