LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 201, wczoraj: 253
ogółem: 1 232 372

statystyki szczegółowe

Klasa A 02/03

NIESTETY NIE ZNALAZŁEM STARSZYCH STATYSTYK NA TEMAT PROMYKA BOLĘCIN, GDYBY KTOŚ POSIADAŁ TAKOWE INFORMACJE, LUB CHOCIAŻ OGÓLNY ZARYS HISTORII NASZEGO KLUBU, PROSZĘ O KONTAKT: promykbolecin@gmail.com lub pod numer telefonu 511637759



Klasa A 2002/2003, grupa: Olkusz-Chrzanów
 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślanin Gromiec 30 66 20 6 4 80-43 11 3 1 42-21 9 3 3 38-22





2.  Spójnia Osiek-Zimnodół 30 62 19 5 6 95-45 14 1 0 60-12 5 4 6 35-33





3.  Orzeł Balin 30 58 17 7 6 61-39 12 1 2 38-16 5 6 4 23-23 2 3 1 0 1 6-6
4.  Tempo Płaza 30 58 18 4 8 86-43 10 3 2 56-22 8 1 6 30-21 2 3 1 0 1 6-6
5.  Laskowianka Laski 30 52 15 7 8 58-37 10 4 1 32-8 5 3 7 26-29





6.  Płomień Jerzmanowice 30 50 15 5 10 63-43 8 3 4 35-21 7 2 6 28-22





7.  Przemsza Klucze 30 42 12 6 12 71-66 8 4 3 43-24 4 2 9 28-42 2 6 2 0 0 6-2
8.  Wolanka Wola Filipowska 30 42 12 6 12 56-59 7 2 6 37-24 5 4 6 19-35 2 0 0 0 2 2-6
9.  MKS II Trzebinia/Siersza 30 39 9 12 9 69-50 9 4 2 50-14 0 8 7 19-36





10.  Nadwiślanka Okleśna 30 37 10 7 13 52-69 5 5 5 23-27 5 2 8 29-42





11.  Promyk Bolęcin 30 34 8 10 12 56-67 7 3 5 34-26 1 7 7 22-41





12.  Tęcza Tenczynek 30 33 8 9 13 40-51 6 5 4 24-17 2 4 9 16-34





13.  Korona Lgota 30 27 6 9 15 42-70 5 4 6 31-35 1 5 9 11-35





14.  Fablok II Chrzanów 30 24 5 9 16 40-87 2 6 7 25-39 3 3 9 15-48





15.  Piliczanka Pilica 30 23 6 5 19 41-91 2 4 9 20-40 4 1 10 21-51





16.  Promień Przeginia 30 17 4 5 21 29-79 2 4 9 13-30 2 1 12 16-49







 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Nadwiślanin Gromiec    5-2 1-1 2-3 2-1 2-1 5-2 4-3 1-0 1-0 3-3 3-2 3-0 1-1 7-2 2-0 
 2 Spójnia Osiek-Zimnodół3-1     2-1 3-2 4-1 3-0* 3-2 2-2 6-0 4-0 7-0 6-2 6-0 3-0* 7-1 1-0 
 3 Orzeł Balin1-2 3-0     3-0 2-1 2-0 2-1 1-1 3-1 4-1 3-2 3-1 0-3* 3-0 3-2 5-1 
 4 Tempo Płaza2-4 1-1 6-3     1-1 1-1 5-3 8-1 3-2 2-3 3-1 4-0 4-0 7-1 3-1 6-0 
 5 Laskowianka Laski1-1 1-2 0-0 0-0     2-0 1-0 3-0 1-1 1-0 3-1 5-1 2-0 2-0 6-0 4-2 
 6 Płomień Jerzmanowice1-3 1-3 4-0 2-0 1-3     4-2 2-0 1-1 3-3 0-2 2-1 0-0 6-1 6-1 2-1 
 7 Przemsza Klucze5-2 3-3 0-2 2-1 0-0 2-0     4-1 2-2 2-2 5-2 4-0 5-1 1-2 1-4 7-2 
 8 Wolanka Wola Filipowska2-3 0-4 1-2 1-3 5-3 2-1 1-2     5-0 6-1 1-1 1-2 0-0 5-1 3-0 4-1 
 9 MKS II Trzebinia/Siersza0-0 2-1 2-2 0-1 4-2 2-6 9-1 7-0     5-0 3-0 0-0 1-0 10-0 4-0 1-1 
 10 Nadwiślanka Okleśna1-3 3-2 1-3 3-2 1-1 1-1 1-3 2-2 2-1     1-1 2-1 1-1 0-2 1-4 3-0 
 11 Promyk Bolęcin0-1 2-4 1-0 2-1 5-2 1-4 2-5 0-1 1-1 2-1     1-1 6-1 3-1 2-2 6-1 
 12 Tęcza Tenczynek0-0 2-1 1-1 0-2 0-1 1-3 3-1 0-3 0-0 7-0 2-2     1-1 3-1 2-0 2-1 
 13 Korona Lgota4-3 4-2 2-4 1-3 2-5 1-4 3-2 1-1 1-0 3-4 2-2 1-1     2-2 1-2 3-0 
 14 Fablok II Chrzanów0-4 3-3 1-1 1-3 0-2 1-4 2-2 0-1 4-4 1-9 4-1 1-1 1-1     4-0 2-3 
 15 Piliczanka Pilica2-7 0-4 1-1 1-3 1-0 1-2 1-2 1-2 4-4 1-4 2-2 0-3 4-3 0-0     1-3 
 16 Promień Przeginia0-4 3-3 0-2 0-6 1-3 0-1 0-0 0-1 2-2 0-1 2-2 1-0 1-0 2-3 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Fablok II Chrzanów 1-1 Orzeł Balin
MKS II Trzebinia/Siersza 1-0 Korona Lgota
Promień Przeginia 0-1 Płomień Jerzmanowice
Promyk Bolęcin 2-4 Spójnia Osiek-Zimnodół
Nadwiślanin Gromiec 2-3 Tempo Płaza
Tęcza Tenczynek 0-3 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanka Okleśna 1-4 Piliczanka Pilica
Laskowianka Laski 1-0 Przemsza Klucze

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Orzeł Balin 2-1 Przemsza Klucze
Piliczanka Pilica 1-0 Laskowianka Laski
Wolanka Wola Filipowska 6-1 Nadwiślanka Okleśna
Tempo Płaza 4-0 Tęcza Tenczynek
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Nadwiślanin Gromiec
Płomień Jerzmanowice 0-2 Promyk Bolęcin
Korona Lgota 3-0 Promień Przeginia
Fablok II Chrzanów 4-4 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

MKS II Trzebinia/Siersza 2-2 Orzeł Balin
data niepotwierdzona
Promień Przeginia 2-3 Fablok II Chrzanów
Promyk Bolęcin 6-1 Korona Lgota
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Płomień Jerzmanowice
Tęcza Tenczynek 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół
Nadwiślanka Okleśna 3-2 Tempo Płaza
Laskowianka Laski 3-0 Wolanka Wola Filipowska
Przemsza Klucze 1-4 Piliczanka Pilica

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Orzeł Balin 3-2 Piliczanka Pilica
Wolanka Wola Filipowska 1-2 Przemsza Klucze
Tempo Płaza 1-1 Laskowianka Laski
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-0 Nadwiślanka Okleśna
Płomień Jerzmanowice 2-1 Tęcza Tenczynek
Korona Lgota 4-3 Nadwiślanin Gromiec
Fablok II Chrzanów 4-1 Promyk Bolęcin
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Promień Przeginia

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Promień Przeginia 0-2 Orzeł Balin
Promyk Bolęcin 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Fablok II Chrzanów
Tęcza Tenczynek 1-1 Korona Lgota
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Płomień Jerzmanowice
Laskowianka Laski 1-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
Przemsza Klucze 2-1 Tempo Płaza
Piliczanka Pilica 1-2 Wolanka Wola Filipowska 25 września
pierwotnie mecz się nie odbył - drużyna gości nie dotarła na zawody

Kolejka 6 - 7-8 września

Orzeł Balin 1-1 Wolanka Wola Filipowska
Tempo Płaza 3-1 Piliczanka Pilica
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-2 Przemsza Klucze
Płomień Jerzmanowice 1-3 Laskowianka Laski
Korona Lgota 3-4 Nadwiślanka Okleśna
Fablok II Chrzanów 1-1 Tęcza Tenczynek
MKS II Trzebinia/Siersza 0-0 Nadwiślanin Gromiec
Promień Przeginia 2-2 Promyk Bolęcin

Kolejka 7 - 11 września

Promyk Bolęcin 1-0 Orzeł Balin 12 września
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Promień Przeginia
Tęcza Tenczynek 0-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Nadwiślanka Okleśna 0-2 Fablok II Chrzanów
Laskowianka Laski 2-0 Korona Lgota
Przemsza Klucze 2-0 Płomień Jerzmanowice
Piliczanka Pilica 0-4 Spójnia Osiek-Zimnodół
Wolanka Wola Filipowska 1-3 Tempo Płaza

Kolejka 8 - 14-15 września

Orzeł Balin 3-0 Tempo Płaza
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Wolanka Wola Filipowska
Płomień Jerzmanowice 6-1 Piliczanka Pilica
Korona Lgota 3-2 Przemsza Klucze
Fablok II Chrzanów 0-2 Laskowianka Laski
MKS II Trzebinia/Siersza 5-0 Nadwiślanka Okleśna
Promień Przeginia 1-0 Tęcza Tenczynek
Promyk Bolęcin 0-1 Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 9 - 21-22 września

Nadwiślanin Gromiec 1-1 Orzeł Balin
Tęcza Tenczynek 2-2 Promyk Bolęcin
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Promień Przeginia
Laskowianka Laski 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Przemsza Klucze 1-2 Fablok II Chrzanów
Piliczanka Pilica 4-3 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Płomień Jerzmanowice
Tempo Płaza 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół

Kolejka 10 - 28-29 września

Orzeł Balin 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół
Płomień Jerzmanowice 2-0 Tempo Płaza
Korona Lgota 1-1 Wolanka Wola Filipowska
Fablok II Chrzanów 4-0 Piliczanka Pilica
MKS II Trzebinia/Siersza 9-1 Przemsza Klucze
Promień Przeginia 1-3 Laskowianka Laski
Promyk Bolęcin 2-1 Nadwiślanka Okleśna
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Tęcza Tenczynek 23 października
pierwotnie mecz się nie odbył - goście nie dotarli na spotkanie / data powtórki niepotwierdzona

Kolejka 11 - 5-6 października

Tęcza Tenczynek 1-1 Orzeł Balin
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Nadwiślanin Gromiec
Laskowianka Laski 3-1 Promyk Bolęcin
Przemsza Klucze 7-2 Promień Przeginia
Piliczanka Pilica 4-4 MKS II Trzebinia/Siersza
Wolanka Wola Filipowska 5-1 Fablok II Chrzanów
Tempo Płaza 4-0 Korona Lgota
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-0 Płomień Jerzmanowice
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 12 - 12-13 października

Orzeł Balin 2-0 Płomień Jerzmanowice
Korona Lgota 4-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
Fablok II Chrzanów 1-3 Tempo Płaza
MKS II Trzebinia/Siersza 7-0 Wolanka Wola Filipowska
Promień Przeginia 1-2 Piliczanka Pilica
Promyk Bolęcin 2-5 Przemsza Klucze
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Laskowianka Laski
Tęcza Tenczynek 7-0 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 13 - 19-20 października

Nadwiślanka Okleśna 1-3 Orzeł Balin
Laskowianka Laski 5-1 Tęcza Tenczynek
Przemsza Klucze 5-2 Nadwiślanin Gromiec
Piliczanka Pilica 2-2 Promyk Bolęcin
Wolanka Wola Filipowska 4-1 Promień Przeginia
Tempo Płaza 3-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-0 Fablok II Chrzanów
(wo)
mecz się nie odbył - brak drużyny gości
Płomień Jerzmanowice 0-0 Korona Lgota

Kolejka 14 - 26-27 października

Orzeł Balin 0-3 Korona Lgota
(wo)
w drużynie Orła wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 4-0
Fablok II Chrzanów 1-4 Płomień Jerzmanowice
MKS II Trzebinia/Siersza 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół
Promień Przeginia 0-6 Tempo Płaza
Promyk Bolęcin 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanin Gromiec 7-2 Piliczanka Pilica
Tęcza Tenczynek 3-1 Przemsza Klucze
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Laskowianka Laski

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Laskowianka Laski 0-0 Orzeł Balin
Przemsza Klucze 2-2 Nadwiślanka Okleśna
Piliczanka Pilica 0-3 Tęcza Tenczynek
Wolanka Wola Filipowska 2-3 Nadwiślanin Gromiec
Tempo Płaza 3-1 Promyk Bolęcin
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Promień Przeginia
Płomień Jerzmanowice 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Korona Lgota 2-2 Fablok II Chrzanów

Kolejka 16 - 29-30 marca

Orzeł Balin 3-0 Fablok II Chrzanów
Korona Lgota 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Płomień Jerzmanowice 2-1 Promień Przeginia
Spójnia Osiek-Zimnodół 7-0 Promyk Bolęcin
Tempo Płaza 2-4 Nadwiślanin Gromiec
Wolanka Wola Filipowska 1-2 Tęcza Tenczynek
Piliczanka Pilica 1-4 Nadwiślanka Okleśna
Przemsza Klucze 0-0 Laskowianka Laski

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Przemsza Klucze 0-2 Orzeł Balin
Laskowianka Laski 6-0 Piliczanka Pilica
Nadwiślanka Okleśna 2-2 Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek 0-2 Tempo Płaza
Nadwiślanin Gromiec 5-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
Promyk Bolęcin 1-4 Płomień Jerzmanowice
Promień Przeginia 1-0 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 10-0 Fablok II Chrzanów

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Orzeł Balin 3-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Fablok II Chrzanów 2-3 Promień Przeginia
Korona Lgota 2-2 Promyk Bolęcin
Płomień Jerzmanowice 1-3 Nadwiślanin Gromiec
Spójnia Osiek-Zimnodół 6-2 Tęcza Tenczynek
Tempo Płaza 2-3 Nadwiślanka Okleśna
Wolanka Wola Filipowska 5-3 Laskowianka Laski
Piliczanka Pilica 1-2 Przemsza Klucze

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Piliczanka Pilica 1-1 Orzeł Balin
Przemsza Klucze 4-1 Wolanka Wola Filipowska
Laskowianka Laski 0-0 Tempo Płaza
Nadwiślanka Okleśna 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół
Tęcza Tenczynek 1-3 Płomień Jerzmanowice
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Korona Lgota
Promyk Bolęcin 3-1 Fablok II Chrzanów
Promień Przeginia 2-2 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Orzeł Balin 5-1 Promień Przeginia
MKS II Trzebinia/Siersza 3-0 Promyk Bolęcin
Fablok II Chrzanów 0-4 Nadwiślanin Gromiec
Korona Lgota 1-1 Tęcza Tenczynek
Płomień Jerzmanowice 3-3 Nadwiślanka Okleśna
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-1 Laskowianka Laski
Tempo Płaza 5-3 Przemsza Klucze
Wolanka Wola Filipowska 3-0 Piliczanka Pilica

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Wolanka Wola Filipowska 1-2 Orzeł Balin
Piliczanka Pilica 1-3 Tempo Płaza
Przemsza Klucze 3-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
Laskowianka Laski 2-0 Płomień Jerzmanowice
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Korona Lgota
Tęcza Tenczynek 3-1 Fablok II Chrzanów
Nadwiślanin Gromiec 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Promyk Bolęcin 6-1 Promień Przeginia

Kolejka 22 - 3-4 maja

Orzeł Balin 3-2 Promyk Bolęcin
Promień Przeginia 0-4 Nadwiślanin Gromiec
MKS II Trzebinia/Siersza 0-0 Tęcza Tenczynek
Fablok II Chrzanów 1-9 Nadwiślanka Okleśna
Korona Lgota 2-5 Laskowianka Laski
Płomień Jerzmanowice 4-2 Przemsza Klucze
Spójnia Osiek-Zimnodół 7-1 Piliczanka Pilica
Tempo Płaza 8-1 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 23 - 10-11 maja

Tempo Płaza 6-3 Orzeł Balin
Wolanka Wola Filipowska 0-4 Spójnia Osiek-Zimnodół
Piliczanka Pilica 1-2 Płomień Jerzmanowice
Przemsza Klucze 5-1 Korona Lgota
Laskowianka Laski 2-0 Fablok II Chrzanów
Nadwiślanka Okleśna 2-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Tęcza Tenczynek 2-1 Promień Przeginia
Nadwiślanin Gromiec 3-3 Promyk Bolęcin

Kolejka 24 - 17-18 maja

Orzeł Balin 1-2 Nadwiślanin Gromiec
Promyk Bolęcin 1-1 Tęcza Tenczynek
Promień Przeginia 0-1 Nadwiślanka Okleśna
MKS II Trzebinia/Siersza 4-2 Laskowianka Laski
Fablok II Chrzanów 2-2 Przemsza Klucze
Korona Lgota 1-2 Piliczanka Pilica
Płomień Jerzmanowice 2-0 Wolanka Wola Filipowska
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-2 Tempo Płaza

Kolejka 25 - 24-25 maja

Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Orzeł Balin
Tempo Płaza 1-1 Płomień Jerzmanowice
Wolanka Wola Filipowska 0-0 Korona Lgota
Piliczanka Pilica 0-0 Fablok II Chrzanów
Przemsza Klucze 2-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Laskowianka Laski 4-2 Promień Przeginia
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Promyk Bolęcin
Tęcza Tenczynek 0-0 Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 26 - 30 maja-1 czerwca

Orzeł Balin 3-1 Tęcza Tenczynek
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Nadwiślanka Okleśna
Promyk Bolęcin 5-2 Laskowianka Laski
Promień Przeginia 0-0 Przemsza Klucze
MKS II Trzebinia/Siersza 4-0 Piliczanka Pilica
Fablok II Chrzanów 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 1-3 Tempo Płaza
Płomień Jerzmanowice 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Płomień Jerzmanowice 4-0 Orzeł Balin
Spójnia Osiek-Zimnodół 6-0 Korona Lgota
Tempo Płaza 7-1 Fablok II Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska 5-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Piliczanka Pilica 1-3 Promień Przeginia
Przemsza Klucze 5-2 Promyk Bolęcin
Laskowianka Laski 1-1 Nadwiślanin Gromiec
Nadwiślanka Okleśna 2-1 Tęcza Tenczynek

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Orzeł Balin 4-1 Nadwiślanka Okleśna
Tęcza Tenczynek 0-1 Laskowianka Laski
Nadwiślanin Gromiec 5-2 Przemsza Klucze
Promyk Bolęcin 2-2 Piliczanka Pilica
Promień Przeginia 0-1 Wolanka Wola Filipowska
MKS II Trzebinia/Siersza 0-1 Tempo Płaza
Fablok II Chrzanów 3-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
Korona Lgota 1-4 Płomień Jerzmanowice

Kolejka 29 - 18 czerwca

Korona Lgota 2-4 Orzeł Balin
Płomień Jerzmanowice 6-1 Fablok II Chrzanów
Spójnia Osiek-Zimnodół 6-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Tempo Płaza 6-0 Promień Przeginia
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Promyk Bolęcin
Piliczanka Pilica 2-7 Nadwiślanin Gromiec
Przemsza Klucze 4-0 Tęcza Tenczynek
Laskowianka Laski 1-0 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 30 - 21 czerwca

Orzeł Balin 2-1 Laskowianka Laski
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Przemsza Klucze
Tęcza Tenczynek 2-0 Piliczanka Pilica
Nadwiślanin Gromiec 4-3 Wolanka Wola Filipowska
Promyk Bolęcin 2-1 Tempo Płaza
Promień Przeginia 3-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
MKS II Trzebinia/Siersza 2-6 Płomień Jerzmanowice
Fablok II Chrzanów 1-1 Korona Lgota
 

Źródło: http://www.90minut.pl
 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wolanka Wola Filipowska 3:4 Victoria Zalas
Korona Lgota 3:1 Wisła Jankowice
MKS Fablok Chrzanów 1:0 Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Jutrzenka Ostrężnica
Start Kamień 3:0 UKS Dulowa
Orzeł Balin 3:2 MZKS Alwernia

Losowa galeria

Zryw Brodła - Promyk Bolęcin 0:8 [09.10.2011]
Ładowanie...

Facebook