LKS Promyk Bolęcin - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-02-22 Pierwszy sparing
  • 2017-12-23 Życzenia Świąteczne
  • 2017-12-12 Informacja
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wolanka Wola Filipowska - Victoria Zalas 3:4
  • Korona Lgota - Wisła Jankowice 3:1
  • MKS Fablok Chrzanów - Arka Babice 1:0
  • LKS Promyk Bolęcin - Błyskawica Myślachowice 2:2
  • Ciężkowianka Jaworzno - Jutrzenka Ostrężnica 3:0
  • Start Kamień - UKS Dulowa 3:0
  • Orzeł Balin - MZKS Alwernia 3:2
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki drużyny

Sponsorzy

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 236, wczoraj: 202
ogółem: 1 254 197

statystyki szczegółowe

Puchar Polski 01/02

Puchar Polski 2001/2002, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Olkusz-Chrzanów

I runda - 5 sierpnia

MKS Trzebinia/Siersza, Fablok Chrzanów, MZKS Alwernia, Wolanka Wola Filipowska, Janina Libiąż, Przebój Wolbrom, Bolesław Bukowno, KS Olkusz, Leśnik Gorenice - wolny los

Korona Mętków 3-0 Zryw Brodła
Jutrzenka Ostrężnica 1-2 Korona Lgota
Wolanka II Wola Filipowska 0-6 Ruch Młoszowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-6 Zryw Żarki
Arka Babice 0-2 Orzeł Balin
Unia Kwaczała 0-2 Tempo Płaza
Górzanka Nawojowa Góra 1-8 Tęcza Tenczynek
Janina II Libiąż 2-1 Nadwiślanin Gromiec
Zagórzanka Zagórze 1-0 Nadwiślanka Okleśna
Polonia Luszowice 5-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Promyk Bolęcin 2-0 Fablok II Chrzanów
Sokół Gołaczewy 3-0 Unia Jaroszowiec
Błysk Zederman 4-3 Laskowianka Laski
Prądnik Sułoszowa 1-4 Płomień Jerzmanowice
Orzeł Bukowno 2-4 Przemsza Klucze
Przebój II Wolbrom 3-5 Piliczanka Pilica
Promień Przeginia 3-5 Spójnia Osiek-Zimnodół
KS II Olkusz 3-0 Bolesław II Bukowno

II runda - 29 sierpnia

MZKS Alwernia ostatecznie wystąpił w rozgrywkach PP Kraków.

Korona Mętków 2-1 Ruch Młoszowa
Błysk Zederman 3-0 Płomień Jerzmanowice
Przemsza Klucze 3-0 Bolesław Bukowno
Korona Lgota 1-2 Wolanka Wola Filipowska
Tempo Płaza 0-2 Fablok Chrzanów
Sokół Gołaczewy 1-2 Piliczanka Pilica
Janina II Libiąż 4-0 Promyk Bolęcin
Polonia Luszowice 4-1 Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze 5-3 Orzeł Balin
Leśnik Gorenice 1-1 KS Olkusz
pd. k. 3-4
Przebój Wolbrom 3-1 MKS Trzebinia/Siersza
pd.
Zryw Żarki 0-3 Janina Libiąż
Strumyk Zarzecze 6-2 Spójnia Osiek-Zimnodół

III runda - 19 września

Przebój Wolbrom, Janina Libiąż, Strumyk Zarzecze - wolny los

Korona Mętków 3-11 Fablok Chrzanów
Janina II Libiąż 1-0 Wolanka Wola Filipowska
Błysk Zederman 3-5 Piliczanka Pilica
Przemsza Klucze 1-6 KS Olkusz
Polonia Luszowice 1-6 Zagórzanka Zagórze

1/4 finału - 3 października

Piliczanka Pilica 1-2 Przebój Wolbrom
Strumyk Zarzecze 3-5 KS Olkusz
Zagórzanka Zagórze 0-5 Janina Libiąż
Janina II Libiąż - Fablok Chrzanów 10 października
brak wyniku - awans Fabloku

1/2 finału

Janina Libiąż 0-1 Fablok Chrzanów 10 marca
pd.
KS Olkusz 3-0 Przebój Wolbrom 24 marca

Finał

KS Olkusz 3-1 Fablok Chrzanów 3 kwietnia
Kańczuga 17, Banyś 70, Chabinka 80 - Łukasik 90
 

Źródło: http://www.90minut.pl

Najbliższe spotkanie

Polonia LuszowiceLKS Promyk Bolęcin
mecz towarzyski
Polonia Luszowice   LKS Promyk Bolęcin
2018-02-24, 15:00:00

Reklama

Kalendarium

22

02-2018

czwartek

trening godz 19:00 w gimnazjum nr 1 w Trzebini

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

Polonia Luszowice - LKS Promyk Bolęcin - 15:00 (zbiórka na miejscu godz. 14:10)

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

Ostatnie spotkanie

LKS Promyk BolęcinBłyskawica Myślachowice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
2017-11-11, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Wolanka Wola Filipowska 3:4 Victoria Zalas
Korona Lgota 3:1 Wisła Jankowice
MKS Fablok Chrzanów 1:0 Arka Babice
LKS Promyk Bolęcin 2:2 Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno 3:0 Jutrzenka Ostrężnica
Start Kamień 3:0 UKS Dulowa
Orzeł Balin 3:2 MZKS Alwernia

Losowa galeria

Promyk-Zryw Kąty 1:3 [24.05.09]
Ładowanie...

Facebook